Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Arad...? (7)


Recommended Posts

[hopsieu]Buna fetelor!

Anto bine ai revenit!Insanatosire grabnica!Bine ca ai scapat de ce a fost mai greu!

Fetelor la mine sufrageria incepe sa arate nicicum[help]Din vitrine a disparut tot, bibelourile care au ramas(vreo 10 ca restul au disparut)vor disparea azi.Saptamana viitoare vreau sa duc patul lui Bia si hainele la mami.Ei o fi cumva, trece ea si vara asta![alcool][alcool][alcool]

Acum va las, merg in balcon la un pic de sanatate(cofeina+nicotina)[cool][cafea]

pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ceau fetelor!

Azi e ziua cea mare pentru Alina33.....Doamne ajuta!

Claudelu, eu de la inceput am decis sa nasc natural, insa cu peridurala...sigur ca daca se impune cezariana sunt de acord, insa in principiu voi naste natural.

Alina M. sigur ca ne vom intalni....daca nu la Craiva, atunci in Arad, dar tot ne vom cunoaste! Eu de-abia astept!

Linda, am simtit ceva miscari mai ciudate prin burtica alaltaieri, iar ieri le-am simtit din nou......deci cred ca bb era!

Magda, chiar e aiurea cu mutatul.....dar lasa ca trece si asta. Noi la toamna va trebui sa ne mutam din Cluj in Arad....si mie mi-e groaza cand ma gandesc la ce urmeaza....

Pupic, Ioana si bb mic(18 sapt. si 1 zi)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

UUUUURRRRRRAAAAAA!!!!!

Doamne cat am dormit azi noapte!!!!

Am reusit sa-l adorm pe Raul pe la 00.30 si a dormit pana la 05.30, dupa care am mancat si am dormit pana la 09.30.....niciodata nu a dormit atat de mult!!! In sfarsit am reusit si eu sa ma odihnesc!

 

Am uitat sa va spun ca l-am cantarit pe Raul si a pus pe el 1 kilogram...cand am iesit din spital a avut 3.400 iar acum 4.400, am simtit ca a pus pe el dar nu mam gandit ca chiar atat de mult[alcool][alcool][alcool]id="teal">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce dragutza esti Claudia!

Azi e timp frumos, il scoti pe Raul?Poti sa-l scoti linistita, il pui in carucior si mergi sa te lauzi pe afara cu bb-ica, eu asa faceam[;)].

Ioana partea nasoala e ca ma tot mut, ca daca m-as muta direct la casa as fi in extaz, dar du toate hainele la mama(ca la casa nu le pot duce, mi-e ca apare vreu soricel si la toamna ma trezesc la vile in curul gol[:D]) apoi du-le la casa, ei dar asta e.La voi chiar ca va fi nasol de la asa distanta dar ce sa faci asta-i viata, sanatosi sa fim.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioanaid="red"> si eu am fost la fel de hotarata ca si tine sa nasc natural dr uite a din motive medicale aparute in ultima suta de metri am fost nevoita sa fac cezariana, dar eu ma bucur ca nu am ajuns sa stiu ce inseamna sa ai dureri...eu nu am avut nici un fel de contractii, nu mi s-a rupt apa, am fost pusa pe masa de urgenta...dar bine ca suntem amandoi foarte bine...

 

Magdaid="purple"> abia astept sa ma "droghez" si eu...eu am fumat dintotdeauna de placere doar ca acum nu fumez, de fapt mint mai trag si eu cate o tigara odat la cateva zile...nu pot rezista tentatiei...[cafea]

 

Alina M.id="blue"> l-ai rasplatit pe Calin? Abia astept si eu sa pot sa-l rasplatesc pe Claudiu!!![:-)))][:-)))][:-)))]

 

Lindaid="navy"> eu sut plina de vergeturi atat pe burta cat si pe picioare...intradevar pot merge la plaja cu costum intreg dar picioarele oare cu ce sa le acopar...pana nu-mi trec voi merge doar in locuri mai retrase ca nu ma suport eu...[batcap][batcap][batcap]

 

Claudiaid="orange"> imi pare rau ca te doare capul...si eu mai patesc asa ceva cand se schimba vremea!!!

 

Antoid="limegreen"> pe unde umbli ca mie imi e dor de tine[q]!!!!

 

Oare ce mai face Cristinaid="maroon">? E bine pentru ea ca e aici ca are si ea putin ajutor!!Daca vorbiti careva cu ea(Alina M.) transmite-i salutari si din partea mea!id="teal">id="Comic Sans MS">

 

http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/album?.dir=/a9af&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claudelu, si eu tot la Alina33 ma gandesc(cu toate ca nu o cunosc cum o cunoasteti voi).....sper din suflet sa fie bine!

Magda, am auzit de facultatea de asistenti medicali si de facultatea de moase, intr-o dimineata la raportul de garda, dar nu stiu detalii....daca te intereseaza subiectul, pot sa intreb...

Pupic, Ioana si bb mic(18 sapt. si 1 zi)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetelor.[aerob][aerob]

Oare a nascut Alina33? Sper sa primim ceva vesti pana diseara.

 

 

"Alina M. l-ai rasplatit pe Calin? Abia astept si eu sa pot sa-l rasplatesc pe Claudiu!!!" [:D]Pai,tu ce crezi? Dupa ce a muncit atat si eu am stat la calculator macar sa-l recompensez![;)]

Clau nu ne mai pui poze cu Raul[foto]? Mai da' ce bine doarme bb tau!Eu nu am dormit mai mult de 2 ore pe noapte(fara intrerupere)pana a avut Dragos 1 an jumate.

 

Magda si eu sunt la capitolul impachetat,numai ca eu le despachetez saptamana viitoare si le pun la locul lor.Trebuie sa le scot toate din mobila veche de bucatarie si apoi sa le mut in cealalta.

Ti-am trimis un PM.[bere]

 

Ioana tu vei naste in Arad sau la Cluj?[gravi]In Arad ai lucrat undeva?

 

Nu am mai vorbit cu Cristina la telefon.Poate o sun zilele urmatoare.Sambata pleaca sotul ei inapoi in Germania si ea cu gemenele sta pana la sfarsitul verii.Trebuie sa organizam o intalnire,asteptam sa nasca si Alina.

 

alina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am pus inca 4 poze cu Raul. Nu sunt asa de faine ca aparatul nu era asa de bun.

 

Oare e deplasat sa-i trimit Alinei un mesaj sa vad ce face? Mai dar eu sunt super curioasa sa aflu cum e si ce a nascut.

 

Azi am fost si eu tare harnica, am facut curat, am spalat[rufe]....acum parca as trage un pui de somn, dar ar fi bine daca m-ar lasa Raul care de cateva zile nu mai prea doarme ziua...id="teal">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...