Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici Iulie-August 2004(54)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 184
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Alicegh, s-ar putea sa fie de la tensiune, ca parca asa se manifesta cu durere de cap...

Roxanaz cred ca poate sa-ti spuna daca e ceva ce poti lua, eu stiam ca nu prea ai ce, ca antinevralgicele sau cum le zice nu sunt indicate.

Sanatate maxima si iti urez sa treaca repede!

 

Monica [gravi] 28+ saptamani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, eu am intrebat doctorita inainte si nu mi-a zis ca n-avem voie in apa - mi-a spus doar ca daca e rece sa nu intru (ca sa nu racesc) si sa ma duc la piscina! Mi-a spus chiar ca pot sa stau si la soare atita timp cit nu stau in timpul prinzului cind arde mai tare si sa ma dau cu crema - in rest mi-a zis ca e ok si ca aerosolii o sa-mi faca foarte bine!

 

Gabriela [gravi] saptamina 27

DPN 25 iulie 2004

Dr. Florina Mihalache - CFR2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tizo Alice, intr-adevar sa nu fie de la tensiune, ori mai mare, ori mai mica ... dupa cum spuneam si ieri, cind mi-am intrebat medicul ce pot lua pentru dureri de cap, mi-a raspuns - un algocalmin, dar cum eu nu prea am incredere in chestiile astea cu medicamentele pe timpul sarcinii (ca deja iau destule !), ma rezum la o gura de cafea cu citeva picaturi de lamiie cind sint la birou, iar cind sint acasa, tai un cartof crud si feliile le pun pe frunte si ma leg cu o esarfa ... Acum am mai citit ca paracetamolul este si el bun, bineinteles nu zece pastile pe zi ... vezi si tu, sper sa iti treaca, ca stiu cit de nashpa este sa te doara tare capul !

Alice cealalta[gravi] - 24 saptamini

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si Lia, hai mai join the gang !!! Nici una dintre noi nu este suparata pe tine si nici nu se strimba cind iti citeste mesajele, de asta sa fii sigura ! Vino la vorba cu noi, please !!!! Si maninca frate prajitura aia cu frisca, una nu o sa iti faca rau nicidecum ! Eu am interdictie la ciocolata si vreau sa iti spun ca am descoperit la cofetaria de linga casa bezelele cu ciocolata in mijloc si acum nu mai stiu cum sa fac sa ma opresc sa nu maninc cite cinci odata !!! Oricum, nu imi refuz cite putin din orice as vrea sa maninc, doar nu o sa mor de pofta cu gindul toata ziulica la ce am dorit !!! So, enjoy !!!

Pupici din partea lui Alice si a baietelului meu scump din burtica[dual][dual][dual]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...