Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici Iulie-August 2004(54)


Recommended Posts

Incredibile poze! Dar vorba voastra, am inchis repede site-ul ca prea sunt impresionabila acum...

 

Fetele ma inscriu si eu la intilnire - dar nu mai vorbiti de mici si bere in "casa spinzuratului" ca io ma tin de dieta prescrisa... Oricum vin si eu... ca un morcov de ros tot oi gasi!

 

Monica si Andreeaid="blue"> - si eu am hotarit tot mobila la comanda asa ca ar fi util daca putem schimba informatii. Eu m-am hotarit mai intii sa vad de preturi la Maria Design ca am vazut mobila de la ei - e executata ingrijit, au culori misto si astia fac chiar si camere intregi - au un site, dar camera de bebe de acolo nu te lasa sa vezi mare lucru. Oricum cind aflu preturi de acolo va spun si voua daca va intereseaza.

 

Gabriela [gravi] saptamina 27

DPN 25 iulie 2004

Dr. Florina Mihalache - CFR2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 184
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Dragele mele,

si eu sunt pe aici. Nu prea am timp sa va citesc si sa va scriu tot timpul.

Si eu stau la fel ca si voi cu contractiile.

In rest tot mai [vom] dimineata si chiar si spre seara o data la cateva zile.

Analizele mi-au iesit binbisor in afara de faptul ca sunt putin anemica. Saptamana asta sper sa merg la eco si la Doppler si sper sa am vesti bune despre IR-ul meu si arterele mele.

 

Fetelor, felicitari pt puitii vostrii si analizele bune.

 

Sa va spun de kg??????????? Am pus 17 kg. Aproape mi-e rusine sa va scriu, dar trebuie sa va dezvalui adevarul. Eu ma simt super grasuta dar super gragutul meu sot ma vede la fel doar cu burtica. Oricum eu nu pot apleca deja sa ma inchei la pantofei, de abia ma pot intoarce de pe o parte pe cealalta in pat.

 

Sa aveti grija de voi.

Va pup,

Marcela [gravi] 30/31 saptamani,

31 ani, 14 iulie, dr. Rotaru

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele cautatoare de mobila,

Exista undeva vis a vis de circa financiara pe Str. Roma sau Londra o mica firma a unor arhitecti care fac mobila gen Ikea, din lemn. acolo nu exista melamina de nici un fel si totul arata super. firma e situata intr-o vila care are un copacel contorsoinat in curte, dud cred. din pacate nu mai am cartea lor de vizita. mie mi-au facut o propunere de camera pt Mara cu pat cu tobogan, masuta cu bancute si diverse etajere. arata super si costa 500 USD. ei au facut ceva mobila si pt gradinita Marei si poate cineva pe acolo mai are telefonul lor. daca va intereseaza cercetez. oricum merita macar sa vedeti despre ce e vorba, e altfel decat exista prin oras.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxi nu cred ca Maria Design era. e o firma micuta, unul din arhitecti avea baietelul la gradinita Marei in Dorobanti si mie ce-i drept mi-a zis ca mi-a facut reducere ca intre colegi. o sa caut eu un capat de fir. Monique si cu mine pe 4 iunie suntem la Mamaia. din cate am retinut zicea si Gabita ca vine tot atunci. de abia astept sa ne vedem.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brrrr... nu pot sa ma uit la pozele alea, am devenit asa de sensibila de cand cu BB la purtator, ca imi dau lacrimile instantaneu!! Ca sa nu va mai spun ca saptamana trecuta m-am uitat la "Spitalul de urgente" la un episod cu o tipa care pierde un copil de 21 de saptamani, exact cat avem eu atunci. M-am abtinut pana acum sa va spun, acum mi-a trecut dar am fost sub stare de soc, eram si home alone, asa ca am tras un bocet ca babele la filmele indiene, dar de atunci ocolesc filmele de gen...

 

 

Roberta + BeBe scump din burtica - 22 saptamani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...