Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici Iulie-August 2004(54)


Recommended Posts

hehehe, cum sa va ia la suturi????? nici nu se pune problema.

Cori doar daca e vorba de vreo firma noua nu e maria, nu de alta, dar pe roma e singura.

deci....deocamdata 2 sigur. Cori tu tot pe 4 vii? hihihii, abia astept sa ne sorim ca niste sopirlitzeeee....... o singura precizare, nu uitati de crema de soare cu spf 15-20, ca sa nu faceti pete, da?

Gabitza adica leloo, Monique.

si eu m-am uitat la er (oricum mai uit la toate episaodele) si recunosc ca a fost super misto tratat subiectul.....dar tot am soricit si eu un pic, chiar daca ma dau mare si tare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 184
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Monicut, din pacate tocmai am aflat ca trebuie sa rezolv ceva important la lucru si nu cred ca termin in timp util asa ca nu pot sa ajung azi.[:(]Imi pare rau, ce facem? O sa merg sapt. viitoare, poate iti place azi si ne vedem atunci.

 

Fetita Strumfita - 22 de saptamani in Burtica

DPN 30 august, Sp. Municipal

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxi eu sunt ingrozita gata de pete. deja am una dobandita anul trecut care vad ca nu vrea sa treaca neam. sper sa nu ma fac dalmatian. nici costum de baie nu am deocamdata, studiez atunci aproape de plecare ce costume intra pe mine. e chiar odios daca iau unul din 2 bucati cu burta cea mare pe dinafara?? La mine va fi crunt cu bagajele. pe Mara am anuntat-o ca isi cara singura in rucsac bagajul. sa vedem cum il duc eu pe al meu... poate invat cu ocazia asta sa nu mai car toata casa dupa mine ca melcul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, chiar asa FP mare trebuie sa folosim???? Nu m-am dat in viata mea cu asa factor mare,eu am pigment bun, maxim 6 folosesc.Probabil ca acum putin mai mare dar parca as vrea putina culoare si eu.Oricum o sa am costum cu totul,burtica va fi ferita.

 

Diana, asta e, eu ma duc ca-s curioasa si va povestesc maine pe forum ce si cum.

 

Corina,poate mergem impreuna,pe mine ma va duce sotul asa ca poate facem gasca si pe masini (noroc ca e imcapatoare hi,hi,hi)

 

 

 

 

Monique si bebe mic 22 sapt.,DNP 30 august 2004

http://community.webshots.com/user/monicaotelea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kamy si eu ma dau cu Dove si nu cred ca are de ce sa-i strice. a cam inceput sa ma manance pielea dupa dus asa ca folosesc Dove la greu. insa cele predispuse la vergeturi am impresia ca au nevoie de ceva special pt asta. eu cu vergeturile nu am probleme in schimb am la vase sparte pe coapse... dupa ce nasc le rezolv cu laser ca acum am inteles ca nu am ce le face.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kamy da-te mama cu ce iti convine, ce iti veni? doar nu ii dai piticului sa manince laptele de corp.... si eu is acum la dove, ca le mai schimb....ma plictisisem de uleiul de copii johnson's.

Monique asta e, anul asta faci o exceptie. si eu sunt la fel, cel mai mare SPF folosit e 4 si niciodata nu m-am ars, dar acum chiar nuv reau sa fiu dalmatian, vorba Corinei....

Cori ar fi misto sa va cuplati. in orice caz sa nu veniti cu microbuzele alea sinistre, da? in primul rind ca stai incomod, ca faceti mai mult, iar la cum conduc idiotii aia de soferi....mai bine cu trenul, ca e super elegant.

Gabi, tu? te inscrii la burtoasele sopirle?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am suparat niste fete la un subiect cu creme,sampoane... ca le-am zis ca n-au ce face ca inventeaza probleme si acum si voi (si tu Brutus?!?!?)

La nivelul capilarelor cantitatea de substante care se asimileaza este extrem de redusa asa ca nu cred ca trebuie sa ne facem mari griji.

Eu ma ung cu ulei de bebe si cu o crema cu glicerina de la Amway,mai am o crema hidratanta de la Avon,una de la Nivea asa ca ma dau cu ce-mi pica la mana.Nu mi-am luat creme speciale ca nu am probleme deocamdata cu vergeturile (sper sa nici nu am,probabil ca am un tip de piele mai "dragut").

 

Monique si bebe mic 22 sapt.,DNP 30 august 2004

http://community.webshots.com/user/monicaotelea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...