Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by SEASOUL
Iti spun RamonaD daca si tu imi spui ceva despre tine[:D] Pai.....cv-ul meu este cam asa....am 25 de ani,casatorita de curand(iulie 21)numai cununie civila,dar din pacate sotul din dotare a trebuit sa plece pentru un an in Korea si momentan nu suntem impreuna[q] si asa dor imi este de el.....fericiti si frumusei amandou\i[:D],ma mai enerveaza el cateodata dar...imi trece,sunt din Bucuresti,studenta in anul 4 si de curand membra DC[si-eu]. Multumesc de primire.[pup] Acum este randul tau [:D] M-am trezit luni si m-am gandit marti sa ma duc miercuri la munca... Cand am vazut joi ca vine vineri ... ce puteam sa mai caut sambata la munca daca duminica e zi libera ?
Te-am linistit,hmmm?Hai ca tia-m zis si eu cate ceva!Si bine c-ai venit printre noi,c-o sa-ti mai alinam dorul de sot! Ramona.mamica lui Cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] da Ramona,m-am linistit,dar tu??Cu ocazia asta ne-am facut un cv fiecare ,ca sa ne cunoastem mai bine.Mikiriki,si eu as vrea o cafea,mai ales ca ma asteapta o noapte luuunga,si se presupune ca ar trebui sa invat [bang] M-am trezit luni si m-am gandit marti sa ma duc miercuri la munca... Cand am vazut joi ca vine vineri ... ce puteam sa mai caut sambata la munca daca duminica e zi libera ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mikiriki
Ramona daaaaaaaa, invata-ma sa fac zacusca. Pupici Miki
ok. Se pun la copt 2 kg de vinete.Apoi se curata si se toaca marunt.Intr-o cratita se pun 100 ml de ulei;cand s-ancins se pun 3 cepe medii si un kg ardei grasi taiati marunt la calitsi se lasa l foc potrivit.Cand se rumenesc se pun vinetele,foi de dafin si piper ,un kg rosii coapte si se da la cuptor sa scada.Eu o gust si uneori ii mai pun o lingura de zahar. Te [pup] si spor la treaba! Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by SEASOUL
[pup] da Ramona,m-am linistit,dar tu??Cu ocazia asta ne-am facut un cv fiecare ,ca sa ne cunoastem mai bine.Mikiriki,si eu as vrea o cafea,mai ales ca ma asteapta o noapte luuunga,si se presupune ca ar trebui sa invat [bang] M-am trezit luni si m-am gandit marti sa ma duc miercuri la munca... Cand am vazut joi ca vine vineri ... ce puteam sa mai caut sambata la munca daca duminica e zi libera ?
Poftim [cafea]. Spor la invatat Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by RamonaD
quote:
Originally posted by mikiriki
Ramona daaaaaaaa, invata-ma sa fac zacusca. Pupici Miki
ok. Se pun la copt 2 kg de vinete.Apoi se curata si se toaca marunt.Intr-o cratita se pun 100 ml de ulei;cand s-ancins se pun 3 cepe medii si un kg ardei grasi taiati marunt la calitsi se lasa l foc potrivit.Cand se rumenesc se pun vinetele,foi de dafin si piper ,un kg rosii coapte si se da la cuptor sa scada.Eu o gust si uneori ii mai pun o lingura de zahar. Te [pup] si spor la treaba! Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Am salvat reteta. Multumesc mult. Saptamana viitoare o execut [pup] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[quote]Originally posted by mikiriki Ramona eu nu stiu care sunt pozale tale[bang]. Le-am descoperit azi pe pagina 6 a acestiu topic,uita-te unde a postat Mirela,ca scrie la un moment dat:aici.Imi pare rau,dar nu stiu sa-mi fac album;am incercat de cateva ori sa-l activez,dar n-am reusit...[bang] Ramona,mamica lui cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela,eu chiar vreau un ceai!!Mi-e un frig... Pup toate fetele si sa aveti grija de voi,da? Era sa uit!Cristina,Iulia,Mirela,Annes,Missy,Seasoul,Vicki,Tonsis,Mir3lly...[pup],intru maine dup-amiaza si mai vorbim!Pa! Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...