Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (28)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by mikiriki
quote:
Originally posted by SEASOUL
[pup] da Ramona,m-am linistit,dar tu??Cu ocazia asta ne-am facut un cv fiecare ,ca sa ne cunoastem mai bine.Mikiriki,si eu as vrea o cafea,mai ales ca ma asteapta o noapte luuunga,si se presupune ca ar trebui sa invat [bang] M-am trezit luni si m-am gandit marti sa ma duc miercuri la munca... Cand am vazut joi ca vine vineri ... ce puteam sa mai caut sambata la munca daca duminica e zi libera ?
Poftim [cafea]. Spor la invatat Miki
Sar'mana Miki,poftim si tie una [cafea] cum o preferi cu zahar,lapte,mai tare?? Eeee,mai am pana ma apuc de invatat,ma uit la stiri,dupa este si meciul(chiar,ceva pronosticuri??este amical,dar totusi sper sa batem,pentru moralul nostru) si abia dupa invatat.Poate mai gasesc cate ceva de facut prin casa(asta ca sa trag de timp,desi stiu ca trebuie sa invat [bang] ) Ramona,salvez si eu reteta! Miki,ai terminat curatenia?Daca da,si mai ai chef,treci si pe la mine ca si eu trebuie sa fac(promit sa te servesc cu [papica] si[cafea] ) M-am trezit luni si m-am gandit marti sa ma duc miercuri la munca... Cand am vazut joi ca vine vineri ... ce puteam sa mai caut sambata la munca daca duminica e zi libera ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cafeaua o prefer cu lapte. Multzam Am terminat curatenia. Cand mai am chef de curatenie promit ca vin si la tine. Abia astept meciul. Eu zic ccc ca batem. A zis soatza ca romanii sunt buni si au un avantaj ca jucatorii nemti nu sunt toti in forma buna. Eu i-am zis doar de 5-1 din Romania. O sa fie agitatie la noi in casa. Abia astept. HAI ROMANIA!!!!! Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce activitate pe-aicea!!! Ptuuu sa nu va deochi. AAA....eu nu m-am prezentat .. CRISTINA, am 27 de anisori, 160cm, satena, tunsa scurt[:D], casatorita cu un racusor , fara princhindei ( inca...), nu fumez, mai beau din cand in cand un pahar cu bere sau vin alb...[:I], si sunt beau cafea ....[pk]Sper ca nu am uitat ceva. Seasoul, noi am avut noroc cu fotograful.L-am gasit intamplator, nea- facut o multime de poze si nu a folosit stilul comun majoritatii fotografilor ( am vazut multe poze de la nunti si majoritatea au acelasi stie ). LA ce facultate esti studenta??? Miki, deci sambata va intalniti... Mire, ce ai cumparat???? Bianca, bine ai venit!!! [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina si eu am intrebat-o si nu mi-a spus ce si-a cumparat[:D] Ce face mama ta? Cand ne intalnim la cafea? [:D] Da, sambata ma intalnesc cu ea ( adica sper), i-am dat nr meu de telefon. Mi-am luat liber sambata, toata lumea e curioasa de ce...nu le-am spus nimic säc [:D] Fetelor eu revin in pauza Pupici Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaaa..nu vazusem miki...prostii pt casa..nimik pt mine. dar..oricum am cheltuit banii [:D] printre prostii..mi-am luat ceva ce vroiam demult..un uscator de rufe de montat pe calorifer. vazusem eu 1 in quelle dar l-am tot amanat..asa k am gasit prin magazine astazi.. ce rulada ai la cuptor? cristina...iar intreb: cand va apucati de lucrat la proiectul bb? (nu numai planuri) [:D] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by MirelaV
aaaa..nu vazusem miki...prostii pt casa..nimik pt mine. dar..oricum am cheltuit banii [:D] printre prostii..mi-am luat ceva ce vroiam demult..un uscator de rufe de montat pe calorifer. vazusem eu 1 in quelle dar l-am tot amanat..asa k am gasit prin magazine astazi.. ce rulada ai la cuptor? cristina...iar intreb: cand va apucati de lucrat la proiectul bb? (nu numai planuri) [:D] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Mire, [:I] bebe inca nu vrea sa apara chiar daca noi vrem...il asteptam... Miki, poate saptamana viitoare...daca ai liber o ora, doua.. [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina,sunt studenta la Comunicare si Relatii Publice,anul 4(dar sunt la ID si fac 5 ani),am maine o restanta la marketing politic [xx(] sper sa scap de examen si dupa astept pentru noul an scolar.Referitor la fotograf,noua ne-a luat si o gramada de bani,nu asa ne intelesesem,el nu a vrut sa semnam contract(ca era prieten cu tata,mare greseala am facut [bang] )iar acum dupa toate astea,daca vreau sa imi fac copii ale pozelor(apropos,nu a folosit camera digitala [bang] )imi spune ca nu mai poate face pentru ca se voaleaza filmul.Pai si atunci ce face cu filmul???Il pune in rama??? Ca nici nu vrea sa ni-l dea (cica nu l-am platit [bang] )offf....ghinionul nostru. Unde locuiesti in Bucuresti?eu sunt in Militari [pup] si vizionare placuta la meci!! HAI ROMANIA!!![RO] Miki,data viitoare te invit la o cafea(fara curatenie,promit[:)] ) M-am trezit luni si m-am gandit marti sa ma duc miercuri la munca... Cand am vazut joi ca vine vineri ... ce puteam sa mai caut sambata la munca daca duminica e zi libera ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...