Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (28)


Recommended Posts

ce cafea buna viki [cafea] io nush fetelor..se presupune ca sunt in concediu si eu la ora 8.45 bantuiam prin casa... bine..dar aseara inainte sa se termine meciul deja dormeam. nu k as fi eu prea pasionata vad k si tu cris esti matinala. treci inapoi in pat k pe mine m-a gasit vreniceala. va pupacesc fetelor..si sunt prin zona .. beau cafeaua de la viki si papacesc ciocolata din croissante [:D] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Neata fetele si de la mine. Uauuuuuuuuuuuu ati scris 3 pagini de ieri pana azi,mi-a luat ceva sa va citesc din urma.[:D] Vicky la mie este taman invers,eu sunt cu sabia scoasa ,iar el tace si cand se suparaaaaa,nu te mai baga in seama. Seasoul si eu si sotul meu suntem raci,in 8 ani de zile ,ne-am certat decateva ori,dar in fiecare zii in nici un caz. Dupa cum v-am zis ieri am fost la medicul de familie sa-mi faca cartificatele prenuptiale.Doameeee ce nervi si ce spume avea pe ea stimata doctora,nu va pot spune[bang][bang][bang].Bine inteles ca a zbierat la mine ca nu o anunt ,ca vin asa.EEE in fine ,bine ca mi-am rezolvat eu treaba si restul nu mai conteaza. Sunt sio eu pe aici ,bantui. [pup][pup][pup][pup] fetele. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nush miki..de principiu stau in casa k e asa mohorat afara. am de intins rufe..de calcat, as intra in sifonier k mai am o parte unde n-am facut ordine...si...vin niste prieteni in bucuresti azi cu nush ce prb ale lor..si ar trebui sa ma vad si cu ei mai tarziu..dar sa vedem am multe de facut si parca vad k nu fac nimik [:D] ieri am pus niste ardei la congelator..am fost o harnicuta. atatea am facut si ieri [:D] tu ce mesteresti? am chef sa gatesc dar..am mancare. asa k... anne, las bine k ai rezolvat tu treaba. restul duca -sa [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai,fetelor,nu stiam ca sunteti microbiste!Hmmm,m-ati lasat paf!Pai si eu sunt,cand joaca Steaua imi transpira si palmele,inima-mi bate mai repede...hai ca ne-am nimerit aici! Cristina,ai retinut bine,am restanta la matematica pe 16 dar nu cred c-o s-o trec cu bine ca n-am invatat.Am avut doua pe semestrul 2-una am trecut-o si mai e asta.Nu-i nimic,o s-o trec in anul urmator si poate ca in ianuarie...dar poate o iau acum?!Nu stiu. In rest,ce mai ziceti?Azi am venit foarte tarziu ca dau retur marfa de sezon si a fost treaba-voi fi agitata rau zilele astea(dar am week-end liber !!!)si ce credeti?Ca m-a asteptat sotul cu masa pusa,dar facuta mancarea de el!!Ha-ha!Ca demult nu mai facuse nimic de genul asta!Cred ca vede si el cata treaba am la serv. si ca nu mai am chef de nimic cand vin. Saptamana viitoare ma linistesc un pic pentru ca mi-am mai legat 2 libere de week-end [;)]sa stau cu piticul ca na...incepe clasa a 2-a! Mai fetelor?Stiti ce n-am zis noi in prezentare? Ce job are fiecare!Eu cchiar sunt curioasa de fiecare. Pupici la TOATA lumea si sa fiti cuminti!(ca am citit ca Mirela si Cristina vor bebe![pup][sex] Paaaa!!!![:-)))] Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hehehe....ramona..eu vreau bb insa nici nu se pune problema de asa ceva acum. insa..daca vine el asa pe nepusa masa..e bine venit. dar planuit nuuuuu uneori zic k o sa fiu o mamica batrana. [:D] am deja 27 si... unde sunteti toate? eu azi am bantuit..am mai trecut si pe acasa..iar am bantuit... daca nu mai e nimeni prezent...va urez de pe acum noapte buna si somn usor. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! cafeaua e gata! Mama ce animatie pe aici!Asa va vreau! Eu sunt mai mult decat zombi. Liana nu a dormit mai mult de o ora toata noaptea. Tas-su in schimb, ca un ingeras de 1.80 metri.Asa o fi si pe lumea ailalta? Habar n-am cine si ce a scris, va rog sa ma iertati, am citit tot, dar neuronul meu e in stare de vegetatie! Dar va pup pe toate si va urez un week-end minunat!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

July buna [cafea]. Fetelor pe mine sa nu ma da-ti disparuta in wek asta. Ma duc la tara cu al meu sot si tata,sa culegem via. Luni cand vin va dau la toate niste must.Aoleuuuuu nu luni ci marti.Am uitat [bang] ca luni raman in C.de Ag.sa-mi rezolv programanarea pt.cununia civila.Si Duminica vine socrela din strainataturi deabea astept sa vad ce aduce[:D]. Sunt prin zona. [pup][pup][pup]'cesc fetele. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am scris si eu ieri un post mare cat o zi de post, dar nu stiu de ce nu a aparut, asa ca nu am avut chef sa o iau de la capat. va pupacesc ca doamne ce active mai sunteti. noi in AMR - 3 si cu alexia deranjata la stomac, varsaturi toata noaptea de ieri, dupa care febra, si uite asa amr-ul meu in care imi planificasem somn mult, s-a transformat in notpi albe si zile lungi. o sa fiu gata obosita luni. ba nu, ca azi noapte am lasat copil in grija sotului si m-am mutat in alt pat, alta camera, alta parte a casei. asa ca am dormit ca un bebeloi. va pupacesc [gravi] 37+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...