Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (28)


Recommended Posts

[hopsieu] io-s treaza de la 7.30 dar intr-un final..pe la 8.20 am reusit sa mai adorm putin. aseara ma batea gandul sa ma duc la birou azi..dar am renuntat repede [:D] nu prea am chef de nimik azi. va pup si..is cu ochiu' pe voi missy...hai k nu mai e mult. speram k alexia sa se linisteasca si mami sa se odihneasca! [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mirela cred ca am luat-o pe urma ta.Tie ti-a trecut stare de depresie si acum o am eu. Am niste nervi si imi vine sa [q][q][q][q]in pumni.Vad totul negru.Ne-au dat astia de la firma cu leuca in cap[mariaj][mariaj][mariaj].Au zis oficial ca se vor face restructurari masive.Deci la ce pot sa ma astept[V][V][V].Nu mai in pasa de nici o nunta,nu vreau sa-mi pierd serviciul,pt.ca am mare nevoie de el.[q][q][q][q][q].Iar trebuie sa ne mutam,parca suntem ca tigani cu cortul[bang][bang][bang][bang].Nu stiu ,dar parca s-au acumulat prea multe.In loc sa ma gandesc la nunta,nici nu mai imi pasa,ce o fi o fi si gata. Va rog sa ma ierta-ti ,dar sunt ffffff trista si nu ma pot calma. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anne, stiu k e greu si e un soc dar incearca sa te detasezi putin si sa te gandesti putin la sufletul tau..lasa nunta sa vina..sa treaca..k nu ti-a zis nimeni k tu esti pe lista. si pana la urma de o fi..tre sa intelegi k esti tanara, desteapta si o iei oricind de la capat la alt job. hai..capul sus si priveste putin mai pozitiv totul. nici eu nu-s bine..dar gasesc resurse sa te ridic pe tine din butoi!!!! haiiiii pup si trece [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele dupa cum v-am spus ,mai sus sa nu ma da-ti disparuta. Va urez de pe acum un wek frumos si plin de liniste ,cu mult soare. Ne revedem marti la o cana de MUST si o [cafea] buna. Mirela te [pup]si iti multumesc mult de tot,mi-a mai trecut din tristete.Ai dreptate, in viata sunt multe urcusuri si coborasuri,sanatosi sa fim si mergem mai departe. Va [pup][pup][pup][pup]'cesc cu mult drag pe toate fetele. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se intampla ceva tare ciudat!!! Cum de am ajuns de la 13 pagini azi de dimineata la 21 acum , seara , cand s-au scris doar cateva mesaje azi???? Annes, nu lasa nimic sa iti strice nunta!!!! Va trece totul atat de repede incat te vei intreba cand a trecut si vei vrea sa dai orice numai ca sa mai retraiesti 5 minute din nunta!!! Si apoi orice rau e spre bine, eu asa gandesc mereu si inr-adevar cand ni s-a intamplat ceva rau, ceea ce parea rau atunci s-a transformat in mult mai bne pentru noi.[pup] si sa ai parte de un weekend minunat. [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele v-am pupat pentru ultima data cu burta. am intrat deja in depresie, asa ca nu ma mai prindeti pe aici sa va demoralizez si pe voi. mare parte din vina ii apartine sotului meu, care cat e el de cocos, se pare ca-l napadesc si pe el emotiile, din moment ce de 3 zile seara de seara se intretine cu proaspatul tatic (v-am spus ca a nascut o prietena) sub sloganul: "saracul, invata si el ce e singuratatea"(chipurile ca e nevasta in spital). asa ca am avut si eu ocazia sa invat ce e singuratatea cu el tot plecat de grija altora. de fapt cred ca pur si simplu ma evita, probabil asa intelege el sa-si tina in frau emotiile. si la prima sarcina s-a intamplat la fel: ultima saptamana a stat la servici tot pana dupa ora 11 seara. o fi modul lui de evadare. ma retrag aceste 2 zile in dormitorul meu cel drag (pe el l-am evacuat din dormitor) in asteptarea bisturiului de luni dimineata. promit ca de indata ce ies din spital, sa dau de veste. v-am pupacit si aveti grija de voi. sa ne reintalnim cu bine peste o saptamana. [gravi] 38+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!!Cafelutza va asteapta!!!... Missy, curaj mult . Barbatii sunt mai fricosi si mai emotivi, oricat de cocosi se dau ei , probabil asta este explicatia. [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...