Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Va pup.Cre ca nu prea ati stat pe acasa azi...chiar daca ploua,e week-end!Si stiu ca sunt inca nunti in perioada asta...[cheers] Mirela,imi pare rau c-am ratat cafeaua cu tine...am avut o restanta la economiae internationala azi...am luat-o si m-am calmat. Cosmin e trist ca-i vremea sta posomorata... a iesit doar 30 min. pe seara la plimbare si n-a gasit niciun tovaras de joaca. Ne apropiem cu pasi repezi de 17 septembrie.Gata cu vacanta,o "luam de coada"! Sa fiti iubite si sanatoase.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mneata si de la mine. Mirela, am priceput. Cu intarziere, dar am priceput[:D]. Si iau eu cafeaua, chiar daca e rece si e de ieri. Iau si crochete cu susan! Ramona, si eu am terminat Economic 3, dar prin 1980 si ceva toamna[:D]!Maiculita, ce de ani au trecut[bang]! Acum realizez. Cosmin e la scoala? Cris, bine ai aparut. Iti dau un [pup] si iti doresc o noua saptamana buna, usoara si linistita. [pup] pentru toate racusoarele. P.S. De vineri am net si acasa! Dar pot sa ma apropii? Noooo chance. Asa ca tot de la servici va [pup]. [:D] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele o cana mare de [cafea] pt.toate fetele si ciocolata. Mamaaaaaa Vicky ,tu ai terminat liceul in 1980 si eu deabea ma nascusem[:D][:D][:D]. Hei fetele pe unde sunte-ti ? Eu am muncit sambata prin casa si duminica am lenevit[:D] Stau si ma gandesc,ca ma apropii cu pasi repezi de marele eveniment- nunta.Mai este putin fara saptamana asta inca 3 si gata.Sunt cam nervoasa[bang][bang],ma gandesc sa iasa totul bine.Ieri am fost cu al meu sot prin Obor sa ma uit de rochite pt.civila si am gasit o rochita super si deabea astept sa o tai de la servici cu 2 ore sa ma duc sa mi-o cumpar[cool][cool][cool].Am mai cumparet saculeti pt.marturii de trei feluri( bleo cu inimioare aurii,portocalii si visinii ).Chiar radeam cu al meu sot ,ieri sa vezi ca le pun pe mese si invitatii nu le vor lua,ca uni din ei nu stiu pt.ce sunt.Iar el si te bucuri ca iti raman tie si eu hi hi hi [:D] [pup][pup][pup][pup]'cesc fetele sunt prin preasma. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa ma primiti si pe mine pe pagina voastra! ma numesc dana,sunt rac nascuta pe 2 iulie, am doua fete,antonia (31 dec 2001)capricorn si anastasia (09 sept 2003) fostul sot -gemeni,prietenul meu varsator vreau si eu sa pun poze sa ne vedeti,sa ma invatati si pe mine cum sa pun. am terminat si eu econonic 3,in 90 (am 36 de ani) va pup pe toate dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!!! Vicky,Cosmin nu e la scoala ptr. ca este-n vacanta!(inca un pic.Ma bucur ca ai terminat si tu tot Economic 3,in 1980 eu aveam...5 ani![bebic] Mirela,o sa-ti trimit cateva poze si-ti multumesc ptr. ajutor!Vezi ca intrat o fata noua pe topicul 27,Mirri!Ne cauta de 2 zile,acum am vazut. In rest,ce faceti?Sanatoase,fericite?[:D] Va pupic si mai vorbim... "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yupppiiiii!!!!!! Ultima zi de "scarbici"!!!!... De maine intru in concediu si daca totul merge bine joi plecam in concediu; prima oprire Viena!!! Ce sa va zic, am avut ultimele 3 saptamani groaznice!!! Garzi peste garzi, multe internari, si mult alergat cu casuta. Dar s-au terminat si ce bine. Ramona , bine ai venit , cu riscul de a ma repeta!![grup] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...