Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (28)


Recommended Posts

neataaaaaaaa cristina..buna cafeaua. ce mai faci? cum e la mami tau? io ieri am bantuit toata ziua. azi cred..si sper sa nu imi mai faca nimeni program. vreau sa stau in casa k...maine ma duc la job [bang] tare bine mai era acasa..dar...a trecut [:D] va doresc la toate o zi minunata, plimbareli placute si numai ganduri bune...k tare e bine sa gandesti pozitiv! [:D] (ziceam io..o pesimista convinsa) missy..tin pumnii stransi sa fie bine..si ne revedem peste 1 saptamana! [pup] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns
O sa te acomodezi. Primele zile sunt mai grele. Eu merg la munca azi. Am intrebat si eu cand am urmatorul concediu ( sa stiu din timp sa cumpar bilet de avion) si cica de abia in Ianuarie. Contractul meu expira la sfarsitul anului si asa am aflat ca e prelungit [:D] Eu sunt tare ganditoare acum. Am primit o oferta pt. un nou job si nu stiu ce sa fac. Imi place aici, dar sunt zile cand urasc pe toata lumea. Prietena mea cea mai buna si sotul mi-a zis ca trebuie sa decic singura. Nu stiu ce sa fac, oricum raman pana la sfarsitul anului....dupa...nu stiu Offfff Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miki, daca oferta e mai buna...de ce sa stai pe ganduri? poate asa vei munci mai putin. e cumplit sa lucrezi asa si sa n-ai timp de tine. eu lucrez 9-19 (si de multe ori plec mai devreme) si tot mi se pare mult k scap tarziu...si seara nu mai ai timp si chef de nimik...vesnic obosita si...asta e insa asta e programul de lucru mai peste tot...se compenseaza cu altele.. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...