Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (28)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by cristina_26
Yupppiiiii!!!!!! Ultima zi de "scarbici"!!!!... De maine intru in concediu si daca totul merge bine joi plecam in concediu; prima oprire Viena!!! [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci

A doua oprire Miki!!![:D] Concediu placut. Te astept sa ne vedem la o cafea [pup] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna seara racushoare [:D] [bis] Am revenit [:D] Saptamana trecuta am fost suparata, nervoasa, stress mult ( primele zile de munca..deh...). De vineri pana azi am avut musafiri ( prima prietena romanca pe care mi-am facut-o aici in 2003 cu sot si catzel dupa ea [:D]) Dupa ce-au plecat am avut de spalat, calcat haine, aspirat, spalat pe jos, sters geamuri ( care vor fi murdare maine din cauza ploilor care se anunta) si.....2 ore de somn [:D] Iulia am vazut pozele cu Liana. E o frumusete. Mai astept poze Missy am vazut si pozele tale. Imediat se apropie momentul in care iti vei tine bb 2 in bratze. multa bafta in continuare Annes imi aduc aminte ( cu drag) de ultimele saptamani inainte de nunta. Wow super stressante [:D] ( eu am facut starea civila aici si cununia religioasa acasa-dar cel mai mult mi-a placut cea de acasa Vicky hai intra si de acasa pe net. Ma duc sa ma uit la Vrei sa fii milionar si asa termin restul hainelor de calcat Mi-a fost dor de voi [pup] PS Mennnnnnnnnnaaaaaaaaaaa unde esti? Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce sa zic miki, vad totul in gri..k sa nu zic in negru...nush ce am. parca tot si orice ma enerveaza. saptamana viitoare am si eu cateva zile libere..si daca n-oi pleca pe undeva...cred ca ma incui in casa (si sansele sa plec sunt minime) nush ce am dar nu imi revin. nimik nu ma multumeste. ieri am stat in casa..m-am vopsit..epilat..fardat...tot sa ies din starea asta..insa..se pare k mai rau alunec in ea..[bang] anul trecut pt mine a fost un an cumplit. abia am asteptat sa se termine. se pare k pana acum totul a mers bine..insa ultimile luni din an nu-mi sunt prielnice..or fi astrele de vina? [:D] sunt prin zona...nush cat... [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Cafelutza e gata, cu multa frisca si croissante ca sa fie mai buna!!! Mire, nu stiu ce sa zic!!! De cand am inceput serviciul si sunt ocupata pana peste cap nu prea am mai intrat in stari depresive. Dar cel mai bine e sa vizionezi o comedie, nici nu stii cat ajuta.[pup] sa iti revii. Uita-te afara ce frumos e , a venit toamna !!! Fa o plimbare prin parc!!!! Miki, iti dai seama ca visez sa vizitez Dusseldorful. De acum 7 ani mi-am promis ca voi reveni.[:I]A propos, la femina intima, e un subiect " DUSSELDORF" . O fata de pe forum cauta pe cineva de acolo. M-am gandit la tine de cum am citit subiectul. [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=106669"]Dusseldorf[/url] [pup] la toata lumea si o zi minunata!!! [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Mire, si eu tot in depresie... Aseara imi mai trecuse putin, a primit Dani role si am iesit pe-afara sa le facem proba, am alergat cu el de mana pe strada si ne-am distrat tare bine, dar azi... m-am imbracat si in negru, sa ma asortez cu depresia[:D]... Mai fetelor, nu-s chiar asa babatie, abia am 40 de ani[bang](muuulti, dupa parerea mea) (si in 86 am terminat liceul, sa fiu mai exacta[:D]). Cris, vacanta placuta! Miki, de-acasa nu cred ca am sanse sa intru pe net, poate doar noaptea, ca ambii baieti se bat pe calculator in timpul zilei. Ramona, de fapt am vrut sa te intreb in ce clasa intra Cosmin. [pup] racusoarele! Sa aveti o zi buna. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele. Cristina ff buna[cafea]si croasantele.Gata mai ai un pic si intri in concediu.Si tu mi-ai luat-o inainte [q][q].Dar nu vi tu si intru eu sac[:D].Sa ai un concediu cat mai placut si fara [pic]. Mirela nici eu nu stiu ce sa-ti zic.Poate o plimbare te-ar mai linisti,ca sa-ti pui ordine in ganduri.Eu nu mai am starea asta de depresie ,ci sunt un pic nervoasa.Mai ales ca joia trecuta m-a enervat o scuzatim expresia " dobitoaca " la servici de imi venea sa o[sm][bruta].Ce ma deranjat fantastic a fost ca a vb.ffff tare in receptie ca ma spetesc de treaba si vezi Doamne numai ea munceste. Si daca as fii stat mai ziceam,dar eram cu treaba.Si i-am zis si eu vrei [duel] o sa-l ai ,nu vrei tine-ti clontul[blabla].Oamneni de kakao.[xx(]Dar am trecut peste moment. Fetelor eu am fost ieri la cumparaturi si mi-am luat o rochita din corset cu fusta pt.civila.Este de o culoare verde pal,ffff frumoasa si pantofiori albi.Ma intebat al meu,iar ti-ai luat pantofi albi ,nu mai aveai o pereche.[:D].Da si eu ,noi vrea sa ma incalt cu o pereche si la civila si la religioasa [:-)))][:-)))][:-)))]. Maine ma mai duc la o tura de cumparaturi si gata astea. Doame am ajuns sa numar zilele pe calendar[bang]. Hai ca m-am insiratttt cat o zi de post. [pup][pup][pup][pup]'cesc fetele cu mult drag si sunt pe aci. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Apar si eu dupa cateva zile si va pup pe toate. Noi am fost disparuti in misiune, adica la mare. Liana a fost un inger si se pare ca ii place marea. A dormit aproape non-stop, iar cand am ajuns acasa nici gand sa doarma. Consortul a propus sa ne mutam la mare. Revin cand e fata mai linistita.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...