Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Neata!!! Miki, tare buna cafelutza!!! Si ce bine cand e deja gata!! Spor la serviciu!! Mire, ce mai faci??? Va doresc o zi minunata!!!LA mine azi e zi de facut bagajele si ultimele cumparaturi. [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina vacanta placuta,am sa ma gandesc la tine de la birou[xx(]. Mirela te asteptam cu mult drag. Eu sunt un pic stresata,ca vad ca au inceput sa se imputa treburile pe la servici.[alcool][alcool][alcool]Fetelor si la voi este mancatoria asta de tot rahatul si bisericute? Ce ma surprinde cel mai tare este ca te critica cum esti imbracat cum te machezi,faze de 3 lei,dupa parerea mea umila.Oameni care nu au ce sa faca.[bang]Sefi care urla,nu tipa,deci care urla, nu le convine absolut nimic.[bruta] Dar sa trecem si peste aspectul asta. Eu in rest bine,am stari de nervozitate seara,ma pun in pat sa dorm si dau din picioare vreo 2 ore,bineinteles ca ma dau jos din pat ma dau cu o tona de spirt pe ele si adorm in 10 min.Cred ca e ori de la cafea ,ori de la pepsi[q],dar ce sa-i faci daca imi place. [pup][pup][pup][pup]fetele. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat. Ma bucur enorm ca va placut subiectul cu infidelitatea. Dar pe aia cu "BAGATUL MAINE IN BUDIGAI " ati citit-o. E cea mai tare.[:-)))][:-)))][:-)))] Si mai e una citez : " CUM SA-L MIROS INTRE CRACI ,NEVAR ",am ras la faza asta de mai aveam utin si imi pocneau falcile.[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Hai ca va las cu prostiile.[:D][:D] annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba eu is prin zona, Annes!!! Sunt nerabdatoare sa treaca timpul mai repede. Pe ce data ai nunta ?? NU am retinut. SI la ce restaurant??? Sper ca nu te supara indiscretia mea, dar anul trecut am avut si noi nunta si inca ma mai bantuie amintiri de la nunta si devin melancolica de fiecare data cand aud despre o nunta sau vad cate o miresica...[:I] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina , am nunta pe 29 sept.,peste 3 saptamani[cool]. Am vrut initial sa facem in Bucuresti ,dar in iarna nu am mai gasit nimic disponibil,decat duminica.Asa ca am ales orasul lui,Curtea de Arges.Acolo vom face civila si religioasa.Cununia relighioasa a fii la Manastirea Curtea de Arges,iar restaurantul este unul micut ,nu fff cunoscut. Daca mai vrei sa ma intrebi ceva ,nu ezita,chiar imi face placere.[pup] annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...