Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (28)


Recommended Posts

Superb in Curtea de Arges!!! Noi cu 6 luni inainte ne-am apucat de cautat si am gasit liber la Hotel Capitol!! A fost minunat!!! SI am avut doar vreo 55 de invitati...[:D] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am vazut ca plecati in Thassos in luna de miere; am fost acolo in iunie. Daca ai intrebari , cu mare placere iti stau la dispozitie. [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da pisi,plec pe 3 oct. in Thassos-Potos,dar nu stiu cum va fii vremea. Am fost si in mai ,dat in Corfu,este o tara si au niste insule extraordinar de frumoase.Mi-au placut si greci fff amabili si atenti. Despre Thassos ,nu stiu mare lucru.Decat ce am citit pe net si din ce mi-a zis sora mea,care a fost 2 ani la rand. M-ar interesa plajele si cam ce preturi sunt pe la muncare. Daca poti sa-mi spui,te rog. Eu o sa ies acum de pe forum si intru maine. Am de alergat dupa ce mai trebuie pt.nunta. Te pup[pup] si va [pup] fetele si ne vedem maine la o cana mare de [cafea],ca vad ca se cam racoreste afara si vor veni [pic]. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pup,fetele.Am avut o zi azi...am vomitat de 4 ori.Nici nu mai aveam ce.Eram galbena.I-am speriat pe toti la munca.Nu stiu ce-i cu mine.O fi de la regim? Anes,felicitari pentru apropiata nunta!Mai ai un pic si gata,te faci femee "de casa"![:)]Si pleci pe 3 octombrie...hmmmm...e cea mai frumoasa zi din viata mea!E ziua lui Cosmin!!!! Cristina,ma bucur ca pleci si te vei relaxa...bravo tie! Mirela,imi lipsesti!Cum te mai simti? Miki,la ora aia te trezesti?Pai si eu la fel,cand sunt schimbul 1.Ma trezesc la 4.45!Saru'mana de [cafea] [pup][pup][pup][:X][:X]pentru toate fetele! Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] putin mai bine azi. am avut o zi..in aparenta ok...insa numai eu stiu ce e in sufletul meu. insa...m-am pomenit cu "musafiri" care m-au "ridicat" de la job (insa n-a avut noroc de mai mult..decat de stat in casa k eu eram cam dezbracata si era deja frig la ora 18) asa k...[il] ce sa zic...tot gri vad tot..dar...ma gandesc cu bucurie la zilele libere de saptamana viitoare si...parca deja ma simt putin mai bine cristina, vacanta placuta. cand va intoarceti? sa veniti cu poze si amintiri frumoase! miki, pe aici sunt. daca o prinzi pe cristina la cafea...beti si pt mine una. anne, m-ai fentat cu pozele. macar de la nunta sa ne arati.. [:D] ramona, sar'na de intrebare. si voi imi lipsiti..insa mereu arunc un ochi pe aici..va urmaresc din umbra [:D] de missy mai stie cineva ceva? ma retrag. dar nu va parasesc [:D] pupici multi si dulci. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cafea] e pregatita Ramona da, la ora asta ma trezesc (3-3:15 ora mea). Nu-mi ajunge timpul dimineatza pt dus, imbracat, baut cafea si mers cu catzelul afara Mire daca ma intalnesc cu Cristina sigur bem o cafea si pt tine Aic e foarte frig si prin urmare am racit. Medicul meu e plecat in concediu, asa ca azi cand ajung acasa trebuie sa caut medici prin apropiere. Va doresc o zi buna Pupici Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Miki, tare buna cafelutza!!! [cit] Sper sa reusim sa ne intalnim la o cafea in Dusseldorf. Oricum e trecut pe lista prioritatilor Dusseldorf alaturi de Montchau!!! ( sper ca am scris bine...[:D]) Mire,ne intoarcem pe 23 sapt. Nu imi doresc decat sa prindem vreme frumoasa!!![pup] Ma bucur ca te simti mai bine. Ramona , multumesc![:I] Annes , noi am fost in iunie, in extrasezon. O masa pentru 2 persoane ne ducea cel mult 20 de euro, si includea 2 salate( care la ei sunt considerate aperitive si ca urmare sunt destul de mari portiile), 2 portii de friptura ( destul de mari , plus ca iti dau si garnitura la ele si salata), adica nu mai trebuie luate salate, bere si suc , iar desertul e din partea casei.Plajele ...hmmm...Paradise Beach e superba , dar noi cel mai mult am stat chiar pe plaja din casa pensiunii in care am fost cazati. Eram doar noi si inca 2 - 3 perechi pe plaja, ere chiar vis-a-vis de Iris Gold( parca asa ii zice ) , inainte de Limenaria. Oricum am zis ca si la anul vom merge tot acolo. Liniste, curatenie, apa super curata, mancare buna . [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt si eu in zona, citesc povesti faine despre nunti si concedii de miere si ma melancolizez. in rest toate bune, ma rog, cat de bune pot fi in luna 9. am inceput gradi deci am program, scandal dimineata la imbracat, apoi liniste 4 ore, dupa care recuperat copil de la gradi, mancare etc. mi-am pregatit masa de infasat, vanita, patut, carucior etc si acum imi pregatesc discursul prin care sa-l conving pe nea doctor sa ma programeze la cezariana in 17 sept. azi am intrat in saptamana 37, suntem copii mari ce mai. si ma apuca o groaza cand ma gandesc la ace, sonde, bisturie si accesoriile apartinatoare. asa ca mai bine nu ma mai gandesc ca va trece cumva. Mire, te rog iesi din depresie, viata e prea scurta sa ne auto-chinuim. Cris, concediu placut, sa te distrezi si pt mine care n-am avut parte de concediu anul asta. Annes, nunta in Curtea de Arges . . . ce bine suna. dam si noi o fuga sa facem niste poze impreuna (ce gluma buna, as vrea eu sa am timp si conditie fizica la sfarsitul lui septembrie sa pot da o fuga) pupacim racusorii pana la urmatoarea interventie, de citit va citesc zilnic, asa ca ... watch it! [gravi] 36+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele. Cristina sarut-mana pt.informatii.Concediu placut iti doresc si sa ne impartasesti impresiile deacolo. Mirela nu vreau sa te superi pe mine,ti-as fii trimis poze ,dar acasa nu prea am acces la calculator de sot.Cand ajungem acasa de la servici intra si sta pe net sau pune film.Dar iti promit ca iti voi da pozici[:D]. Ramona merci.[pup] Fetelor fff buna [cafea],dar am mai adaugat la ea niste laptic si un pic de ciocolata care o impart cu voi. Acum ca e mai liniste ma apuc de [cit] pe aici si presa. [pup][pup][pup][pup]'cesc fetele cucuietele. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...