Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (28)


Recommended Posts

Buna dimineata. Dau o [cafea] fierbinte, ca afara parca vine iarna... Brrrr. Am multa treaba zilele astea, si la servici, si acasa, a luat socrela rosii, gogosari, ardei si ne-am apucat de aseara de bulion, azi punem gogosarii... [biz], ce mai! Cris, [pup] si vacanta placuta! [pup] si wk placut va doresc! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Vicky multam de[cafea]. Fetelor mie imi vine rau cand ma gandesc , cat am de umblat maine prin oras [alcool][alcool][alcool]. In seara asta vin nasii din Campul Lung,ca sa mergem maine prin Europa sa vedem ce mai gasim pe acolo deale nuntii. Si eu care imi facusem alte planuri pt.maine[^],vroiam sa ma vopsesc , sa ma duc sa-mi i-au voalul,dar deh.E vb. aia socoteala de acasa ,nu se potreveste cu cea din targ.[:-)))][:-)))]Asta este. Sunt pe aici. [pup][pup][pup][pup]'cesc fetele. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pupici.Ce faceti? Voi credeti in vise? Eu cand visez urat,sigur se-ntampla ceva rau.Am visat acum 2 zile f. urat,si-n ziua de dupa v-am povestit ca mi-a fost f. rau.Ei,si am primit vesti nasoale de-a dreptul de departe.Frati-miu era pe vas de croaziera (lucreaza pe vase de cativa ani),impreuna cu prietena lui,si nu stiu ce conflicte urate au avut c-au fost nevoiti sa plece de pe vas,sa abandoneze contractul.Acum sunt in Lituania,la parintii fetei,si vin in vizita in tara in jurul datei de 20.09.Si cel mai urat lucru este ca ajunsi acolo,i-a intampinat bucuros catelul lor,Athos,si de bucurie a sarit pe Judita,lovind-o f. rau la ochi,pe pupila.Doctorul a zis ca se va face bine,ca nu-i atins irisul.Putea sa ramana oarba.E groaznic.Si credeti-ma ca,desi Dragos nu mi-e frate geaman,e diferenta de 1,6 luni intre noi,e ceva,o telepatie intre noi doi. Pe voi va pup din nou si va doresc numai bine.Mire ,o sa-ti trimit niste poze azi. Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiti starea aia in care treci de la bucurie la disperare? asta mi s-a intamplat mie in ultima ora. m-am supra-bucurat ca doctorul meu (v-am zis ca s-a operat la coloana), incepe activitatea de luni si am dat de el si m-a programat pt marti la consult si a zis ca marti facem programarea pt cezariana. dupa un sfert de ora de bucurie, m-a apucat disperarea: e gata fetelor, s-au dus 9 luni, bisturiul ma asteapta. din ciclul: curaj gaina ca te tai. am luat albumul cu alexia mica-mica, ca sa amplific starea asta de bucurie-disperare. doamne, ce trece vremea. va pupacesc si ma retrag sa astept verdictul de marti. pfui, incredibil ce putin mai e. sa ma traga cineva de urechi sa ma trezesc la realitate... [gravi] 37+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Iertare ca nu am mai dat semne de viata, dar a fost ca la nebuni la mine! Parca, in fuga, am vazut o noua racusoara. Dana, iti uram bun venit si sedere placuta la noi. Missy, sa nu-ti fie teama. Gandeste-te ca dupa ace, bisturie si alte "placeri" de genul asta, o sa-ti tii in brate mititca! Si o sa uiti de toate! Cristina, concediu placut! Mire, cel mai bun remediu pentru depresii e optimismul! Miki, cum Dumnezeu rezisti sa te trezesti la 3.30? Parca asa am vazut, sau citesc eu printre randuri? Anne, distractie placuta cu nasii. O repriza de shopping e intotdeauna bine venita.Doar stii ca s-a descoperit in sfarsit unde e faimosul punct G! Daca nu stii, iti spun eu: la sfarsitul cuvantului ShoppinG. Vicki, se apropie inceputul de an scolar! Ce emotii trebuie sa ai! Si cata mandrie! Ramona, vizionat pozele. Ce dragut e Cosmin! Si ce baiat mare! Bre fetele mele, da mai avem 4 mari absente care nu mai dau semne de mult tare: Mona, Coockie, Menna si Angela. Pe unde umblati? Inchei urand LA MULTI ANI tuturor Mariilor si Marinilor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iuliaaaaaaaaaaaa....te-ai zgarcit de tot. o cafea nu dai si tu!!!! las k dau eu! poftiti la [cafea] si [fum] fetele eu am incercat azi sa dorm mai mult dar deja la 8.30 ma foiam...si daca era o zi de job..sigur trageam de mine k as mai fi dormit...[bang] missy, curaj! ce te-a apucat acu' la final draga mea? nush...cred ca e normala teama ta..dar zau..merita biluta din burtica! eu am o prietena care are 2 bebei si daca vezi ce se iubesc si ce bine se accepta...uiti de orice problema si de orice grija..si parca ai mai face 1 .. sau nu [:D] nu m-am hotarat ce fac azi..oricum..sunt prin zona o perioada. pupici si week end placut! [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iulia la ora 3:30 ( 4:30 Ro) ma trezesc in fiecare zi cand am program de la 5:30 ( 6:30 Ro). pai ....cum reusesc? nu stiu. m-am obisnuit. Dupa amiaza de la ora 17-18 cel tarziu ma pun in pat pana pe la 20-21( cand sunt super obosita si nu mai rezist pana pe la ora 21) si dupa aceea de la 22-23 pana la 3:30. Mooooooama cred ca ti-am facut capul calendar. Ideea e ca m-am obisnuit. la inceput mi-a fost super greu Missy waw....curaj.Hai ca mai e putin, putin de tot. Abia astept sa-ti facem galerie si sa vedem pozele. Mirela ce-ai facut bun de papa? Io am muncit azi in 4 locuri, asa ca la sfarsit am avut de numarat bani de la 4 case ( ce bine ca am masina de numarat bani hihihihi ) Sper ca maine sa raman intr-un singur loc pt. ca am ametit azi vazand atatia euroi [:D] Mai stau un pic prin zona Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...