Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici Iulie-August 2004(55)


Recommended Posts

Fetele, eu sunt in mijlocul unei avalanse de bancuri de la colegii de birou care m-au vazut panicata ca ma duc la dr....O mostra pentru voi, fara nici o suparare pentru nimeni:

O blonda, o bruntea si o roscata se duc la ginecolog.

Bruneta spune:

Eu fac fata ca am stat deasupra...

Roscata:

Eu baiat, ca am stat dedesubt.

Blonda:

-Atunci eu fac iezi ca am stat capra???!!!!

 

Roberta + BeBe scump din burtica - 22 saptamani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Roberta, multa bafta diseara la doftor, iti tin pumnii sa primesti numai vesti bune si te asteptam sa ne povestesti !!!!

Cit despre bancuri, uite si de la mine unul, sper sa te faca sa zimbesti si sa mai uiti de emotii (stiu cum este ca si eu am o gramada cind am de mers la control !!!) :Intr-un avion care se pregateste sa zboare de la paris la new york se urca o pasagera tinara, frumusica si cu par blond, avind bilet la clasa a II-a. Dar acolo nu i se pare suficient deconfortabil si se aseaza la clasa I,unde oricum sint atitea locuri libere, isi spune ea. Doar ca stewardesa observa si o roaga politicos sa se intoarca la locul ei. Blonda insa foarte hotarita spune ca nu se misca de pe noul scaun decit cind ajunge la new york. Disperata stewardesa se plinge pilotului, care ii spune ca rezolva el problema, ca si envasta-sa este blonda. Se duce la pasagera rebela si ii spune ceva la ureche, la care tinara se ridica brusc si pleaca la clasa a II-a. Cei din jur stupefiat intreaba ce i s-a spus blondei. "Ca trebuie sa calatoreasca la clasa a II-a daca vrea sa ajunga la new york, deoarece clasa I merge doar la Londra !"

Alice

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cori, sa ii traiasca fetita prietenei tale si sa ii aduca numai bucurii!!!!

intreba cineva de vaccin - este vorba de vaccinul anti-tetanos. exista pareri impartite si unii medici il recomanda, altii nu. ideea e ca nu exista dovezi clare ca ar fi daunat cu ceva, dar nici ca a facut vreun mare bine. vedeti si voi ce zic medicii vostri.

Iubitzico (Cristina), ti-am dat un sms luni, sper ca l-ai primit....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monique, cred ca o copie a acestui calendar o am si eu acasa, mostenire de la mama mea... in el am citit eu si am sperat ca bebitza sa fie baiat, si uite ca s-a adeverit ! Anyway, mie mi-a iesit si dupa cele scrise pe site-ul cu oricina, ca este baiat, minca-l-ar mamica lui !!!!

Alice [gravi]- 35 ani/pesti

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, mie mi-a iesit fata si am o groaza de poze de la toate ecografiile care spun ca bebica al meu e baiat, asa ca...

In weekendul asta e ziua cumnatului meu, asa ca nu pot veni la intilnire - dar saptamina viitoare daca mai vreti, cu siguranta!

 

Gabriela [gravi] saptamina 28

31 ani, zodia: gemeni

DPN 25 iulie 2004

Dr. Florina Mihalache - CFR2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...