Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tzinuta sexy special pentru sotzii nostrii


Recommended Posts

Sotului meu ii place sa ma vada facand dus.Il atrage foarte lult apa care staluceste pe formele mele.Nu se da in vant dupa lenjerie ,preferandu-ma goala(cred ca toti sunt asa).Are insa o fixatie:sa ma vada de la spate.Cum se uita,cum sare pe mine.Daca nu am chef,evit sa umblu dezbracata prin casa sau sa ma aplec!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 41
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by ruxanda
Sotului meu ii place sa ma vada facand dus.Il atrage foarte lult apa care staluceste pe formele mele.Nu se da in vant dupa lenjerie ,preferandu-ma goala(cred ca toti sunt asa).Are insa o fixatie:sa ma vada de la spate.Cum se uita,cum sare pe mine.Daca nu am chef,evit sa umblu dezbracata prin casa sau sa ma aplec!!
Hehe, hai ca a fost simpatica faza! [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fata draga,pai trebuia sa spui asa de la inceput....locuri vrei....Marea Rosie...cel mai des la chiuveta cand spal vasele( evit sa cumpar masina de spalat vase [:D][:D][:D]), intr-o parcare publica cand ploua si fulgera afara.... Pt. deby...inghetata aplicata pe el(ramane sa-ti alegi locurile), frisca sau nutela pe tine....sau cand vine de la serviciu, toata casa scaldata in lumina de lumanari, tu pe jos...pe perne multe...sampanie sau ceva mai tare...si de aici te descurci si tu! http://community.webshots.com/user/delphinoi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by cipcipcip
quote:
Originally posted by ruxanda
Sotului meu ii place sa ma vada facand dus.Il atrage foarte lult apa care staluceste pe formele mele.Nu se da in vant dupa lenjerie ,preferandu-ma goala(cred ca toti sunt asa).Are insa o fixatie:sa ma vada de la spate.Cum se uita,cum sare pe mine.Daca nu am chef,evit sa umblu dezbracata prin casa sau sa ma aplec!!
Hehe, hai ca a fost simpatica faza! [:D]
simpatica spui? [:D]..io as zice ca m-a infiorat si chiar mi-am imaginat o plecaciune..aaaa..aplecaciune? [:D] D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu nu are o preferinta anume si nici nu asteapta sa fiu dezbracata, la el nu conteaza cum suntem singuri, si e langa mine, e tot timpul cu mainile pe mine! Si mie asa imi place[il].... Are insa cateodata o dorinta, sa-i dansez erotic imbracata cu portjartier negru[olala]. Si subscriu la ceea ce a zis cipcip,(cred ca ea a zis chestia cu dusul si aplecatul)! Sa fim toate la fel de iubite si dorite de sotzii nostri, toata viatza, ca in mesajele ce le-am scris! Cel mai mare pacat este acela de a nu zambi, macar odata, in fiecare zi de viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by delphin
Fata draga,pai trebuia sa spui asa de la inceput....locuri vrei....Marea Rosie...cel mai des la chiuveta cand spal vasele( evit sa cumpar masina de spalat vase [:D][:D][:D]), intr-o parcare publica cand ploua si fulgera afara.... Pt. deby...inghetata aplicata pe el(ramane sa-ti alegi locurile), frisca sau nutela pe tine....sau cand vine de la serviciu, toata casa scaldata in lumina de lumanari, tu pe jos...pe perne multe...sampanie sau ceva mai tare...si de aici te descurci si tu! http://community.webshots.com/user/delphinoi
Stai sa vezi tu Delphinoi daca am buna dispozitie ce combinatii joc in seara asta ca vine la 12 noaptea de la servici...hihihi Multzam frumos, dar sti, am doar patru pernutze si pe jos marmura, nu ti se pare ca o sa inghet ?[:-)))][:-)))][:-)))] Si cu lumanarile, uite azi mi-am fript fundul si am o besicuta de toata frumusetea, asa ca mi-e cam frica sa nu nimeresc pe vreouna:)) Ma duc acusi la supermarket sa vad ce scoruri au sa iau mai multe ! Daca nu o fi sa fie in seara asta, sunt bune acolo la dulapior[:D] Nimeni nu e perfect ! Diana .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bey deby, pune si tu lumanarile mai departe! Pe langa perne poti pune si o patura, improvizezi tu.... Eu am obiceiul sa-l pacalesc ca nu am chiloti pe mine cand nu suntem acasa sau intr-un los unde am putea face una rapida. Sambata trecuta,intr-un magazin, i-am spus ca nu am chuloti si de asta data chiar nu aveam. El ca de obicei, controleaza si cand si-a dat seama ca este adezarat...avea deja cotrul instalat si nu stia cum sa se ascunda dupa carut!!! http://community.webshots.com/user/delphinoi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by delphin
Bey deby, pune si tu lumanarile mai departe! Pe langa perne poti pune si o patura, improvizezi tu.... Eu am obiceiul sa-l pacalesc ca nu am chiloti pe mine cand nu suntem acasa sau intr-un los unde am putea face una rapida. Sambata trecuta,intr-un magazin, i-am spus ca nu am chuloti si de asta data chiar nu aveam. El ca de obicei, controleaza si cand si-a dat seama ca este adezarat...avea deja cotrul instalat si nu stia cum sa se ascunda dupa carut!!! http://community.webshots.com/user/delphinoi
[:-)))][:-)))][:-)))] Hai ca ai fost dura cu carutul si "cotorul " ! Delphinas lumanerele nu am gasit[bang][bang][bang] In schimb ma duc sa il iau de la servici, surprezica si urmez al doilea sfat [:D] Mie-mi place sa-l zgandar cand vorbeste la telefon si dupaaaaa sa-l vezi ce repede incheie[:D] Sau sa-l vezi cand mai mergem pe la ai lui si iese cu tricoul tras peste pantalonasi ca de nu, se vede cum il agita Diana pe sub masa. Si faza dura e ca nu reusim sa iesim nici jumatate de ora de la ei, dar cand ne intoarcem acasa dupa 2 zile e revolutie! [xinpat][xinpat][xinpat] Nimeni nu e perfect ! Diana .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by delphin
Bey deby, pune si tu lumanarile mai departe! Pe langa perne poti pune si o patura, improvizezi tu.... Eu am obiceiul sa-l pacalesc ca nu am chiloti pe mine cand nu suntem acasa sau intr-un los unde am putea face una rapida. Sambata trecuta,intr-un magazin, i-am spus ca nu am chuloti si de asta data chiar nu aveam. El ca de obicei, controleaza si cand si-a dat seama ca este adezarat...avea deja cotrul instalat si nu stia cum sa se ascunda dupa carut!!! http://community.webshots.com/user/delphinoi
ce tare ai fost......[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] don't worry....be happy. mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...