Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fete din Austria (7)


Recommended Posts

Viktoria numai bine si felicitari pentru bebe[copil]. Fetele o zi frumoasa alaturi de cei dragi. Aici vremea e urata ,ploua si e un frig de nu-ti vine sa iesi din casa. Alina abia astept sa ne dai de stire -ce comora se ascunde la tine in burtica;drum bun acasa si ai grija de tine. Pupici dulci la toate[dual]. alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Viktoria felicitari pentru[copil]mic din burtica sa fie sanatos si sa va aduca multe bucurii,pai ai dat cam rar pe la noi dar acum am inteles de ce. Alinah sa ne dai de veste ce e roz sau albastru si drum bun la Romanica si sa ai grija de tine si [copil]. Alexa multumim pentru urari si aici ploua si e frig noi am stat numai in casa Alice merge acum la circ si eu cu Jan stam acasa. Anto te-ai trezit cum a fost la chef te doare ceva de nu scri? Nelke aici ploua si e frig la tine e frumos si tu sigur esti iara la plimbare de nu ne mai scri nimic. Madi,Bebe,Tanja,Chesh,si restul de la Austriece multe salutari de la noi si sper ca sinteti toate bine si copii la fel. FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!!!Ce fac fetele?Probabil isi petrec seara in familie...pe aici pe la Viena ploua nu gluma...ce placere[q] Eu am dormit dupa amiaza cam mult cu bebita...si acum ma doare capul de zici ca m-a troznit cineva cu ciocanul! Pitica doarme...pana cand nu stiu...probabil pana o apuca durerile de dintisori...barbatelul pe la tv...si eu cam am o stare proasta!!!Imi mai arunc ochii prin internet...poate gasesc ceva interesant sa-mi alunge starea asta! Ce scurta e viata asta pt unii oameni....tocmai am aflat ca un prieten disparut acum o saptamana e mort...a iesit si el de 1 Mai la o plimbarica dragutul....si trecand pe trecerea de pietoni,normal pe verde...s-a trezit un nenorocit sa vina pe rosu si sa-l accidenteze mortal....azi a fost identificat.......si isi dorea si el o familie...tot timpul ne spunea ca vrea si el nu un copil...ci cat de multi se poate...o sotie...o familie fericita ca a noastra a prietenilor...si uite ca nu a mai ajuns sa-si indeplineasca dorinta! Macar acum acolo sus unde e...e lipsit de griji si fericit! N-am somn...am o stare tare proasta...si na...ca m-am descarcat putin aici voua...sper ca nu va suparati![flo] Pupici Toriei si Mädälinei...pt ca deocamdata cu ele am vorbit cate putin....si normal salutari celorlalte fete...sper sa leg aici cat mai multe prietenii cu voi!!! Si multa multa sanatate va doresc! BEBE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Jutas imi pare rau pentru prietenul tau,dar daca am stii ce se intampla maine am face cu siguranta altfel doar sa fie bine. Vremea se pare ca ramane la fel,cel putin la mine nici gand de schimbare.Merg acum la cumparaturi ca altceva nu se prinde de mine[:D]. Pupici si pe mai tarziu[dual]. alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cucu...va era dor de mine???[:D] Noi am ajuns cu bine acasa, si trebuie sa facem fata tuturor vizitatorilor... Bun venit noilor venite si sanatate copiilor.Si aici ploua si e urat si Phillip are chef de plimbare, deci pun carutul si ma plimb, ca n/am ce face altceva. Pupici si sa auzim de bine[grup] 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' http://www.unet.univie.ac.at/~a0209879/botez.html Iubi si Phillip (6.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua fetele!Sper ca sunteti bine cu toate.In Steiermark si acum este vremea urata.Acum nu ploua dar e putin vant.Justas imi pare rau pentru prietenul tau si DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA IN PACE.Asa e ;moartea apare cand nu te astepti,dar viata celorlati merge mai departe.Baietelul meu de abia acum s-a trezit si [:p]la taica-su.Sunt cam obosita pentru ca aseara am fost la o prietena unde am jucat toata seara carti.Viktoria felicitari pentru micutul din burtica.Bafta la examene si petrecere frumoasa cand te vei duce la nunta.Azi am vazut la tv ca in Romania este o vreme foatre frumoasa si ca ploaia nu prea sa isi faca aparitia si pe acolo. Alinah drum bun spre Romania ,si de abia asteptam sa ne zici daca ai un printisor sau o printesa in burtica ,dar orice ar fi iti doresc sa fie sanatos si tu la fel pe langa el. La restul fetelor [flo] din partea mea ,ca tot este primavara.Va pup si va doresc o zi placut in continuare alaturi de cei dragi. LUCRURILE MARI NU SE FAC PRIN PUTERE CI PRIN STRADUINTA.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari si din racorosul Salzburg,fratele meu zici ca esti in octombrie asa e de frig,la noi e totul ok Jan mai are un pic de tusa dar nasul nu-i mai curge asa mult asa ca nu am fost la doctor.Eu maine merg la munca si deja ma ia cu rau m-am invatat acasa dar lasa ca-mi trece.Cum va-ti petrecut de ziua mamei?Noi am fost aici la un restaurant am baut un pahar de vin si am venit acasa, aha impreuna cu niste prieteni si menegerul de acolo e din Romania dar de 16 ani e stabilit in Spania si a fost misto.O zi calduroasa va doresc si [pup]pentru cei mici de la noi. FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am fost niciunde de zua femeii ca iar i-si fac de cap ganglionii mei .Maine merg la ORL sa-mi faca eco. Si te plangeai Tori ca stai acasa singurica de ziua femeii...,pana la urma ti-a fost bine[alcool][:D] Gabi ba bucur ca ai ajuns cu bine in Romania ,cum i-ti place? Alina drum bun si de la mine daca pleci in tara[bonjovi]si mai treci pe la noi daca ai timp si poti[(pc] Tanja ti-am trimis pe PM nr.meu de tel. [pup]fetelor si s-auzim de bine .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La fel de usor ajungi si cu trenu si cu autobuzul[:D],pana la Arad eu stiu ca trenul costa 60 euro dar ca sa iei cu loc trebuie sa faci rezervare dinainte .Cred ca autobuzul e mai ieftin ca sunt firme Romanesti .O sa-ti raspunda mai departe fetele din Viena ,probabil ele stiu mai multe despre autobuse .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...