Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fete din Austria (7)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by alexa22gandi81

 

Am deschis un nou subiect deoarece la mine scria ca este inchis,daca am gresit va rog sa ma iertati[iartama].Va pup dulce[dual].alexandra

id="quote">id="quote">Nu stiam ca ALTCINEVA a pus lacata pe clanta, draga mea/nostra [dual] Alexanrda ! Asa ca îmi retrag atît observatia, cît si "argumentul"() - hai, ca ne pupam la Linz [grup] pe chestia asta ! Pîna atunci, o [flo] de la mine si ai grija sa ramîi voioasa si sanatoasa, ca avem treaba !Nelke

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns

...Alte glascioare nu mai aud deocamdata, presupun ca participantele la consfatuire [berica] îsi fac bagajele cu înfrigurare... de ex. Babee, ca ea are mai mult de împachetat [copil], despachetat [copil]- dar la Linz te ajutam si noi, Gabitzaaaa ![huta]

 

Alexa , butelia aia pe care tot stai tu cu ochii, o bem naibii alta data [alcool]!

 

Eu promit s-o aduc pe Corolada în buna ordine, la fel de bine am s-o si aduc înapoi (dau si în scris la sot, daca trebuie !)

 

Stînd strîmb si judecînd drept, ce ne lipseste ? NIMIC !

 

- La Linz ne asteapta cel mai bun, drag si vesel SRI pe care l-am cunoscut vreodata;

- Ce facem ? Habar nu avem, dar de ceva [berica] om fi noi în stare !!!

- Ce vreme vom avea, om vedea; doar nu ne-om împiedica noi de-asa un flec ![hop]

 

Unde mai pui ca SRI-ul[hot] nostru drag [dual] ne pregateste deja urmatorul chiolhan !!![berica]

 

Deocamdata ramînem la lozinca:

 

Traiasca 1 Mai !id="Comic Sans MS">id="size5">id="red">

(al nostru, bineînteles, doar nu cumva v-ati gîndit Doamne fereste la altceva...?

 

Voi, celelalte fete, va rog sa nu fiti triste... vom ciocni si pentru voi [cheers][berica][berica]

De se razgîndeste cineva, n-are decît sa vina cu noi, noi mergem oricum !

 

 

Toate pînzele sus !id="Comic Sans MS">id="blue">id="size5">

 

 

[greutati][hop]

 

Nelke

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]Ma bag si eu ca musca....dar am vazut ca va pregatiti pentru marea intalnire si am tinut sa va urez distractie placuta si o inatalnire pe cat se poate mai frumoasa!!!

[berica][bere]

id="teal">id="Comic Sans MS">

 

http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/album?.dir=/a9af&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...A, înca ceva (tare vorbareata mai sînt azi, sper ca ma mai suportati )

Mie îmi este foarte clar unde ne întîlnim (am mai fost de cîteva ori pe directia aia si am cam "fotografiat" locul...

 

Corolada , Alina [detectiv]: NO PROBLEMS !

 

 

[flo]

 

Nelke

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca m-adunai si eu pe-acasa sa vaz de una,d e alta etc.Am mai tras o fuga la ginecolog, slava Domnului toate-s bune si frumoase, apoi da-i la cumparaturi,si trecu timpul.Mi-am cautat si eu niste papuci-sandale ceva elegant, sa mearga dom'le la o rochita de vara, numai porcarii, ce gaseam frumos n-aveau numarul meu.si uite-asa iar am luat pt Bubu[:D]-ca ma mananca palmele rau si nu ma pot abtine- si am reusit sa ma lipesc de-un parfum, sa stiu ca mi-am luat si eu ceva.

revenind la oile noastre-am vorbit cu Alina dupa ce am postat ultimul mesaj, si ramasesem la ideea gasthaus.Aveti dreptate, n-are rost atata tarambalaie pt cateva ore.Eu ca romanul sa fac, sa dreg, deh-sa fiu si eu mai lenesa nu poci.Tot la cratita ma gandesc-stiindu-mi barbatul cum face cand ii e foame[:D].Las ca-i pacalim noi matele[:D] cu ceva[:D].

Deci Alexandra, nu mai tarambani si butelia si tot, papam facut de altii.Si la anu' picam pe capul Alinei la gratar la ea[:D][;)] ca nu uit eu asa repede invitatia.De-abia astept sa merg acasa c-o zapacesc pe bunica cu gratarele in curte, si-uite-asa ma fac[grasa] taman acu cand pierdui iarasi 5 kile[:D].

Pupice, eu imi astept sotul maine si mai dau o fuga pe la pantofi, doar doar de-oi gasi ceva!

 

'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.'

 

http://www.unet.univie.ac.at/~a0209879/botez.html

Iubi si Phillip (6.02.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Claudelu

 

[hopsieu]Ma bag si eu ca musca....dar am vazut ca va pregatiti pentru marea intalnire si am tinut sa va urez distractie placuta si o inatalnire pe cat se poate mai frumoasa!!!

id="quote">id="quote">Dragut din partea ta ca te gîndesti la noi, draga Claudelu ! Bei o bere [berica] în cinstea noastra ? Vom bea si noi în cinstea ta, mai multe chiar [berica][berica][berica]!!! [flo]Nelke

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claudelu, multumim si ciocnim un pahar [bere] si pentru tine [berica]

Colonele, m-am gandit si se rezolva, facem o actiune "sub acoperire" si tot anul il transformam in 1 Mai id="red">id="size4">, Alexa se logodeste cu butelia, Babee infuleca gratarel dupa gratarel [grasa], mai lasa carnita la o parte Gabitza !! Si eu care abia astept sa nu fie Heli acasa, sa nu-mi faca mancarica plina cu carnita, acum dadui peste tine [mariaj]. Alta casatoria cu carnita Mai pouneti mana pe o rosie, pe un castravete...stiu la ce te gandesti Gabitza [:-)))]

Nelke si alte soferite ...ne tinem cu telefoanele si dam unele de altele pana intr-un final, daca nu la Agip la Shell [:-)))] Dar sunt sigura ca nu o sa aveti probleme, e foarte simplu...mergeti pana la sfarsitul pamantului Mie imi miroase deja a berica [alcool], o Radler mica si pentru gravidutze [gravi]. Apropos, de [gravi], Alexutza, vanatul e interzis , mai ales de caprioare

 

Cosanzenelor, important e sa ne vedem si taca-taca taca-taca, ma inarmez si cu [foto], ce-am face...n-avem noi timp sa facem tot ce ne trece prin cap.

Abia va astept la berica...ce-i cu voi fetelor, o tineti numai in pupicuri azi , m-am rusinat toata

 

Eu o sa iau si niste CD-uri cu muzici mioritice...cam ce va place...veselie sa fie. Sa cante lautarii[bum]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bah..io stiu ce-am acasa.ca poti sa-i dai tu cata rosie si catravete vrei, ca daca nu vede si carnea...face urat[:D]

fug la nani ca-mi pica ochii-n gura[:D]

 

pupiciosiiiiiiiiiiiii...mama sa-i vad fata lui Vio cand ne-o auzi pe toate taca taca taca taca[:D]

 

'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.'

 

http://www.unet.univie.ac.at/~a0209879/botez.html

Iubi si Phillip (6.02.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...