Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fete din Austria (7)


Recommended Posts

Ce faceti fetelor?

Va antrenati [greutati] pentru [bere] si intalneala [grup]??

Eu plec acum pe santier, sa vedem cum mai sta casutza noastra, trebuie sa-i traga prima placa de beton la fundatie azi [zid].

Abia astept sa ne vedem maine, sa ajungeti toate cu bine si s-o punem in romaneste

Am CD-urile pregatite, si cu muzica si cele educative , sper sa nu fiu atat de chiauna maine sa le uit acasa

 

Hehe, Alexutza, te logodeam cu butelia daca faceam 1 Mai in fiecare zi a anului . Nu mai scapai de ea si nici de noi Toata ziua la gratarel si la frigarui....o ce viata...[pofta]

 

Ce vesti mai vin de pe la voi? Eu o sa vin pe seara acasa...o sa ma rasucesc toata noaptea in pat de nerbadare cu gandul la [grup]

 

Nu mi-ati zis ce muzici sa iau...voi ce aveti pe acasa?? CD-uri...

 

[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Pai, eu am asa:

- 1 CD cu Tudor Gheorghe („Toamna“)

- 2 CD cu Gheorghe Zamfir

- 1 CD cu formatia O-ZONE din Moldova („Dragostea din tei“)

- 2 CD cu Cenaclul Flacara

- 1 CD cu Maria Tanase

- 1 CD cu Stefan Hrusca

- si nu mai stiu ce...

 

Sa le iau cu mine, preacinstita gasca [grup]???

 

Pe mîine !

(ce frumos suna...!!!)

 

[flo]

 

 

Nelke

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bey fetelor,ce v ati ambalat asa,noroc de mine ca va mai potolesc[biz]pai noi ne gasim sa ascultam muzica [:0]sau sa vorbim?[:D]pai nenea de la gasthaus o s aiba probleme,o sa i fuga clientii[fuga] daca l aud[:(!] pe copchilu minune[zz]cu of,viata mea[bere]din partea mea luati si ascultati ce vreti[zz]o s aduc si eu neste Cd uri[zz],dar facem cenaclul flacara[olala]?sper ca nu va suparati glumesc[:I]

alinah te caut si n gaura de sarpe la anul,vin la tine la un gratarel[pofta]abia astept[pup]

deci pe maine,

 

 

 

carolada

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, inainte de-a ma pune la nani dau o tura p-aci si scriu nitel[:D].Maine la 10 ii dam papa lui Bubu si plecam catre Linz!!![bonjovi]Ramane sa ajungem cam la 12, maxim 1...sa ne luam marja de timp.Daca e sa fie ceva sun si va anunt.Pupici si pe maine(vorba ta Nelke-ce bine suna....)

 

'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.'

 

http://www.unet.univie.ac.at/~a0209879/botez.html

Iubi si Phillip (6.02.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, abia astept sa va tzuc si sa barfim!

Am dormit vreo 10 ore, asa, sa fiu prgatita, acum merg sa ma fac frumoasa si plec sa va culeg de la benzinarie si sa tragem o betie [bere]

 

Pt celelalte cosanzene, care n-ati putut veni, ciocnim un pahar si pentru voi [bere], iar data viitoare prezenta va fi obligatorie [grup]

 

[flo] la toate fetele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, eu sunt tare fericita ca ne-am pus-o pe romaneste ca am tras o portie buna de ras , ma gudur ca un catel, am sunat-o si pe mama, eram in verva de la barfa cu voi si m-am gandit s-o continui . Parca nu vorbisem destul toata ziulica.

Tare sunt bucuroasa ca ne-am vazut...Gabi, Nelke, Alex, Carolada si-alta data o s-o facem si mai lata [bere]

Anto, [flo], cum necum ai fost cu noi, chiar asa prin telefon ti-am facut cu mana prin telefon si te-am tzucat toate

Acum cred ca plec inapoi la baute, cu sufletel...

 

Am pus poznele de la intalneala aici:

http://community.webshots.com/album/139162650slHwEK?440

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor dragutelor ,ma bucur ca v-ati simtit bine ,am vazut si pozele sunteti toate [cool],dar Phillip e ceva grozav ,doamne ce mare a crescut si ce dulce e ,sa nu zici ca sta in fund deja .

Hai mai povestiti cum a fost .A-ti ascultat muzica romaneasca cand v-am sunat eu[:D]si va era tare bine .

Cred ca acum sunteti tare obosite ,va pup si noapte buna.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...