Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fete din Austria (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pe unde umblati fetelor? Noi am fost la dr. ne-a ciocanit, ne-a ascultat plamani, inimi, ficati si mate, m-a gadilat nitel in gat si la maselute si gata, mi-am luat stampilutele necesare pe mutter-pass si am scapt repede. Alexa, merci, o sa incerc si musetelul, cu toate ca la migrena il dau afara imediat. Dar asa, la tacaneala...poate merge. Luam prin excludere :) Anto, in sfarsit ai si tu pe cineva mai aproape de tine, nu mai esti asa izolata [hot]. Sa te tii acum [:D] Gabitza, pe unde umbli domne' cu flacaul tau? Vad ca l-ai vaccinat, drept recompensa l-ai dus sa vada fetitze, iar petesti? [:D][:D] V-am pupat, maine sunt la mosie, la santier [zid]...ah abia astept sa vad cum o sa iasa la final! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca ieri nu am mai avut timp sa scriu ca a venit sotul acasa si a trebuit sa-l mai dragutesc un pic sa nu sa simta dat la o parte[:D],acum nu va ginditi la prosti si voi.Aici e inorat si destul de rece eu nu am chef de nimic dar poate imi revin pe parcurs,deocamdata imi beau cafeaua sa primesc spor.Alinah ai incercat sa bei o cafea mica cu lapte cand ai asa dureri de cap si tensiunea mica?Nu cred ca e interzis eu am baut una pe zi ca si eu aveam probleme cu tensiunea.Anto tu ce lucri toata ziua de nu mai dai nici un semn de viata?Eu trebuie sa o mai raresc cu sunatul la telefon ca am primit factura grasa asta e daca tot sun acasa sa vad de santierul ala,sper ca la anul sa nu mai am atatea probleme.O zi cu soare va doresc ca aici vine ploaia.Carolada pe unde esti e totul bine?De Amelia ce mai stiti ati mai vorbit careva cu ea?De restul nu mai intreb ca vad ca nu le mai face placere sa scrie la noi[:(]si nu stiu de ce. FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am scris inca un mesaj dar cred ca a luat calea satelitului ca aici nu a aparut asa ca scriu din nou.Melita fata de care vam scris prin februarie va transmite salutari si cand o sa termine cu stresul de la lucru si cu scoala o sa vina si ea alturi de noi.Am gasit in internet o pagina cu romani din Austria au si un forum cam mic dar e acolo care aveti interes o sa va scriu adresa.Aici a inceput sa ploua si eu merg sa-mi beau a 2 cafea ca inca nu sint treaza.Alinah ai incercat sa bei o cafea mica cu lapte cand te mai doare capul la mine functioneaza ca si eu am tensiunea mica si sint tare buimaca daca nu beau 2-3 cafele pe zi,dar tu una cred ca ai voie.Anto mai da si tu un semn pe fir ce tot faci?Carolada ai concediu sau lucrezi inca la poze?O zi cu soare va doresc ca la mine ploua deja.Alexandra sa rupt firul de la telefonul tau de nu mai dai nici tu un semn. FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Toria, [pup], am baut ieri 2 cafele, ce e drept cu multicel lapte, caci e singura forma in care ma ating de lapte. Dar mai cred, eu fiind cafengioaica de felul meu [cafea], ca sunt imuna la efectul lor[:D], ca la antibiotice, ai luat prea multe, nu mai au efect... Cand il apuca pe domnul inteligenta, trebuie sa il las sa-si faca damblaua, el comanda, eu execut [mariaj]. Ma refer la migrena, cand ma doare de batranete, oase grele, stiu si dau cu antiinflamatorul si sa ma vezi ce sefa sunt eu [greutati]. Am plecat la santier...sper sa trec si pe la frizeria din sat si sa-mi trag freza noua [olala] sau cine stie [q]. Hai ca glumesc, doar imi scurtez parul, sa mai las creierul sa respire, caci acum ma am bine cu el [:D] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai dar eu sint cam [mariaj]in cap si ieri am botezato pe TANJA am scris gresit si azi am scris de MELINDA nu de Melita fata din Salzburg,uite acum plec in oras sa ma aierisesc si eu ca tare m-am tembelit in ultimul timp dar cred ca e din cauza vremi.Alinah imi pare rau ca nu te ajuta la mine functioneaza dar la medicamente ai grija nu lua fara sa stie doctorul.Eu cand am avut asa migrene am primit ceva cu valium ma refer cand am fost gravida. FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, iar am uitat sa ma loghez,asa ca primul mesaj s a evaporat[bang]deci scriu din nou. am probleme cu calc.1(virusul susser[bang])si la calc.2 nu prea am acces,asa ca mai asteptati putin cu restul de poze,va rog. sapt.asta a fost totul cam pe dos la mine,ocupata cu scoala munca si barbatel. tanja bine ai venit,poate ai drum prin salzburg. anto,daca poti veni pe 26-27 mai la salzburg vino,suntem eu si nelke aici,poate vine si toria ,alexa.si alinah parca a zis ca vine. va mai scriu in weekend, [dual] carolada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Ce harnicute sunteti[biz];noi am lenevit mai toata saptamana.Maine mergem la nea doc si abia astept sa-l vad pe boxiorul meu si poate ne mai pozam ca nu am mai facut demult o schema pentru mama.Acum merg sa lenevesc din nou,pe asa o vreme-dimineata ploaie,acum vant si innourat.Va spun maine ce schema noua a invatat ficiorasul[:D]. Pupici[dual] alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Toria [:-)))], ai vazut? Nu numai eu sunt [alcool] cu botezarile. Hi hi hi! Si tu trebuie sa te faci bere toata [bis] Te astept la colt [bere] Fetelor, nu iau nimic de capul meu. Paracetamolul asta mi l-a dat nenea doctoru' cand mi-a fost rau, cu durere mare in piept...si asta a fost singurul medicament ce mi l-a putut prescrie. E cel mai inofensiv medicament pt [gravi]. Poate ca nici nu luam deloc, dar a trebuit sa ma tarasc pana la un nene, sa punem tara la cale cu creditul...terminul era facut, sufletel nu prea avea chef de amanari, asa ca moarta-coapta [mariaj] am dat o fuga la agentie si am zacut frumusel pe scaun pana s-a terminat. Daca nu era de plecat de acasa, nu luam medicament, ca am mai avut bubuieli in cap, migrene si le-am suportat eroic, Ecaterina Teodoroiu, mic copil pe langa mine [^] Dar dr. a zis ca nu e problema cu paracetamolul, evident, nu abuzat..una bucata pastila am infulecat pana acum [^] Carolada, e nebunie cu sasser-ul asta...mai ales ca se ia, ca din aer...doar prin scanarea IP-ului. O sa ajungem, cum un profesor a zis, sa fim siguri numai cu calcualtoarele scoase din priza [bang]. Eu am router, care e si el un scut, plus firewall-ul pus pe maxim, sper sa nu-mi dea in cap [mariaj][mariaj][mariaj]. Si lui sufletel la fel.[hot] O sa va pun un link, unde puteti sa va scanati porturile, sa vedeti cat de "deschise" sunt calculatoarele voastre. Nitelus, sa caut linkul... [url]http://grc.com/x/ne.dll?rh1dkyd2[/url] Aici, verificati asa: common ports, all service ports, file sharing. Acestea tb sa fie "STEALTH". Daca nu, incercati sa luati ZoneAlarm (firewall) si il setati pe maxim. Pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite-ma ca am aparut pe aici Toria...si promit...ca voi revenii cat de des voi putea...merci pt mesaje....si daca tot mi-am adus aminte...sotul meu are o micutza pagina dedicata romanilor din Austria...contine si un forum!Intrase odata o fata de aici de pe forum...si a spus ca va v-a anunta pe toate...era bucuroasa ca a gasit o pagina dedicata romanilor din Austria....cand aveti timp...www.romania.at.tf Salutati tuturor fetelor! Stancovici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...