Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fete din Austria (7)


Recommended Posts

Halo Justas si Bine ai venitalaturi de noi,eu sint cea care am scris la sotul tau pe pagina despre acest forum si multumesc pentru adresa ca ai scriso aici la fete,la mine e problema ca nu mai stiu parola acolo la pagina si nu mai pot sa ma loghez dar o sa-i dau eu de cap. FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Bine v-am gasit!Toria trebuie o parola sa intri pe forum?Rusine sa-mi fie....habar nu am....eu decand o am pe pitica intru pe internet doar sa-mi citesc mesajele...si pe pagini dedicate copiilor...sau parintiilor...retzete..una alta!!!Pe pagina lu' barbatu-meu mai rarutz...[:D] Oricum daca o vizitati si mai gasiti pe acolo greseli gramaticale...nu va speriati...baiatul care pune ideeile in practica,un prieten din Viena...e venit de mic aici,scoala o are facuta aici...si sta cam prost cu gramatica limbii romane!Si cand le tranteste ...le tranteste de te miri ce scrie...dar e de inteles... Oricum Toria il intreb pe sotul deseara cand vine de la servici care e faza cu parola pe forum si te anunt...sa nu te mai chinui tu sa-i dai de cap! Am plecat sa-i fac baie la pitica!!! Pa pa! BEBE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai ce harnicute a-ti fost astazi ,nu ca mine .Timpul asta ma omoara ,nu am chef de nimic .Ploua ,e frig ,as avea atatea de facut si nu-mi vine sa ma apuc de nimic[alcool] Gabi drum bun[bonjovi]si sa ne anunti cum ai ajuns in Romania . Alina ,tu daca ai asa tensiune mica e normal sa te doara asa de rau capul.Si eu zic sa bei un pic de cafea si poate un pic de vin de coacaze ,nu cred ca-ti face rau cateva guri[alcool] [bis][bis]Bine-ai venit printre noi Smallkiss ,m-am inscris si eu pe site-ul vostru.Sunt sigura ca o sa se adune mai multi pana la urma . Tanja si eu stau aproape de Graz ,poate bem noi cafeaua impreuna .[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by justasmallkiss
Bine v-am gasit!Toria trebuie o parola sa intri pe forum?Rusine sa-mi fie....habar nu am....eu decand o am pe pitica intru pe internet doar sa-mi citesc mesajele...si pe pagini dedicate copiilor...sau parintiilor...retzete..una alta!!!Pe pagina lu' barbatu-meu mai rarutz...[:D] Oricum daca o vizitati si mai gasiti pe acolo greseli gramaticale...nu va speriati...baiatul care pune ideeile in practica,un prieten din Viena...e venit de mic aici,scoala o are facuta aici...si sta cam prost cu gramatica limbii romane!Si cand le tranteste ...le tranteste de te miri ce scrie...dar e de inteles... Oricum Toria il intreb pe sotul deseara cand vine de la servici care e faza cu parola pe forum si te anunt...sa nu te mai chinui tu sa-i dai de cap! Am plecat sa-i fac baie la pitica!!! Pa pa! BEBE
Pai stai acum ca nu stiu care BEBE esti ca acolo pe pagina sint 2 BEBE una Ioana si una Laura acum tu esti Ioana ca tu o ai pe Larysa parca sau nu?Am reusit pina la urma si am si scris in forum eu cu Anto si speram ca cu timpul sa ne stringem mai multe-multi impreuna. FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum am vazut ca tu esti Ioana scuze.Cum se simte fetita e mai bine?Daca are febra sa nu-i faci baie ca nu e bine sa o bagi in apa.Eu nu mai pot sa-mi deschid programul cu email naiba stie ce are sper ca nu bintuie vreun virus prin el.Aici tot ploua si e rece si eu am intepenit aici in scaun nu am facut nimic util azi.Eu va doresc o seara placuta si spor la treaba ca eu nu am avut. FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu eram Bebe...scuze daca am "furat" numele altei fete...o sa-l schimb...dar eu ametita cand m-am inregistrat am trecut la semnatura numele de familie...nu mi-am dat seama ca o sa apara cand scriu mesaj...si arata aiurea...asa ca am schimbat cu porecla mea,pusa de sotzior.... Am vazut ca ati intrat pe pagina...si eu sper sa ne adunam mai multe fete....o sa le spun baietilor sa ne faca un coltisor al nostru asa cum v-ati dorit...nu e nici o problema! Laryssa nu are febra....nasucul ii curge si a inceput sa tuseasca rau..dar vine tati cu siropul de tuse imediat! O tin cu spray de nas si cu sirop de tuse...ca am un medic pediatru idiot... degeaba ma duc la el...cum merg asa ma intorc...foarte superficiali medicii astia aici... Si aici ploua si e frig...m-am saturat de vremea asta...vreau calduraaaaaaaaa..... Eu azi nu prea am avut timp de plicti....am curatat dupa desteptii care ne-au inundat...si cu Laryssa in mergator printre picioarele mele,a durat ceva...dar uite ca acum am o noua ocupatie daca m-ati bagat si pe mine in seama:)...o sa va stresez cat o sa ma suportati...nu de alta dar cam sufar aici de singuratate si lipsa de prietene si fiinte dragi!Si ma bucur enorm de mult ca am dat de voi! Bebita a adormit asa ca si eu sunt calare pe calculator! Ma uit ce macarica sa-i mai fac noua...ca tare e pretentioasa! Sa ne auzim cu bine!!! BEBE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai ce batuta in cap sunt...e vremea vinovata...sa dau si eu vina pe cineva:)...Toria am inteles ca mai e aici pe forum o fata cu porecla Bebe...dar tu te refereai la mine si Laura...fata care e pe pagina noastra...pai BEBE...mi-a pus mie porecla sotul meu cum spuneam...cand ne-am cunoscut pt ca eram inca micutza spunea el...nu ca nu as fi[bibe]hihihiih....ca dupa mine le-a mai venit ideea si altora sa-si pusa aceeasi porecla...ce sa fac...sa ma cert cu fata?nuuuuu...e o dulce si de treaba...asa ca am ramas acolo 2 BEBE! BEBE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Bebe eu la Laura m-am referit dar dupa am vazut si eu.Si Jan sa trezit azi dimineata cu gitul plin si acum si tuseste si i-am dat Prospan sirop daca nici maine nu-i bine merg la doctor sa vad ce are dar a plins ca-l doare gitul si nasul curge de ieri sper sa nu fie mai rau maine.Da cu doctori de aici si eu sint patita naiba sai ia dar ce sa facem trebuie sa-i suportam.Cu locuinta nu stiu ce sa-ti spun dar daca ti-au stricat ei toata instalatia electrica normal ei trebuie sa o repare sau asigurarea lor si tot ce sa stricat.Oricum nu ne suparam ca ne scri mai mult nu-ti face griji. CAROLADAsi eu acum am dat iara pe Norton nu stiu ce naiba are dar de 2 saptimini a timpit se tot blogheaza cred ca pina la urma il chem pe nenea doctorul sa-l faca el ca eu nu mai stiu ce sa-i fac,si cand dau sa caute dupa virusi dureaza cam 30 de minute are peste 80.000 de mii de files ce drac ori mai fi si astea nu stiu poate ma lamureste Alinah si pe mine sau poate ne mai dai cate o idee ce sa-i facem.[green]NELKE /green] am citit ce bancuri ai pus radeam de una singura pe ce canale intri de la gasesti.Alexandra tu ai terminat cu balconul hai mai spune ceva. Tanja tu ce ne mai povestesti ce face bebe mic?poate o pui de o cafeluta cu Anto ca si ea tot pe acolo locuieste.Pe care vam uitat sa nu va suparati ca va scriu data viitoare.Un [dual]de la noi pentru voi toate si pentru toti[copil]de aici si din burtici.O seara placuta va doresc. FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi e o foame...si tot fug de frigider...ma chinui sa dau jos Kg astea si greu de tot merg in jos....am luat cam f mult in timpul sarcinii...deja s-au dus ceva dar vreo 5kg care au mai ramas nu ma lasa sa scap de ele...si imi tot gasesc acum de lucru pana ma culc...ba la calculator...ba la tv :) voi ati avut probele cu greutatea dupa sarcina?aveti cateva sfaturi pt mine...cum sa mai scap de greutate? BEBE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...