Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fete din Austria (7)


Recommended Posts

Bebe draga eu acum 3 ani pe vremea asta aveam la o suta de kg de la 64 de kg si acum am ramas cu 72 dar asta e nu pot sa dau mai mult jos.La 1,70 inaltime parca nu arata asa rau am mai incercat si eu dar am vazut ca nu merge si am lasato balta.Cand merg in RO acolo parca mai pierd 2-3 kg dar cand vin inapoi aici dupa o luna sint inapoi.Pai Delia are numai 8 luni mai ai un pic rabdare sa vezi cand incepe sa alerge si tu dupa ea cum le pierzi[:D].Noapte buna va doresc si vise placute. FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
cam cat de aproape stai Anto ca poate ne vedem saptamana viitoare la o cafea?.eu stau la circa 10 km de Graz ,in Söding(Liboch).bebitul meu este cam neastamparat,iar mi-a cazut din pat,bine ca nu s-a intamplat nimic grav.pe 25 ma duc si eu cu el la doctor[medic]luna asta avem control HNO (adica:gat;nas</a> si urechi).Eu ma cam straduiesc sa dau jos kg puse in timpul sarcinii dar [si-eu]fara reusita pana acum.voi ce mai faceti fetelor?SPER CA sunteti bine cu toate.pentru maine va uerz sa aveti o zi cat mai minunata. balent
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor!Buna dimineata pt voi...ca la mine a fost dimineata...la 5 cand ma trezeste ceasul meu desteptator,pitica mea!!!Uite mi-am bagat putin nasul in calculator si am vazut ca sunteti active...deja ati fost cateva dintre voi pe pagina romanilor....eu le-am spus deja baietilor sa ne faca un subiect asemanator cu cel de aici...sa ne adunam mai multe...sa speram ca acum la sf de saptamana au timp sa se ocupe!!!Sunt baieti muncitori:) si in timpul saptamanii nu prea au timp! Toria ce face micutul?E mai bine...sau trebuie sa-l duci la doctor? Laryssa nu mai tuseste asa rau dar nasucul curge inca!!!Cred ca siropul de tuse ii provoaca apetit...mi-a mancat si mie azi dimineata sticluta de gris cu lapte fara sa ma chinui sa ii atrag atentia cu jucarii si alte metode care le folosesc sa o "prostesc" de fiecare data cand trebuie sa manance! Salutari tuturor fetelor cu toate ca sunt noua si inca nu va cunosc! O zi buna va doresc....in Viena vad ca incepe sa se "indrepte" vremea!Sper sa-mi pot scoate nasul pe afara! BEBE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Mada!!!Cum am spus si ieri...eu cam trebuie de multe ori sa horarasc singura ce sa fac pt micuta...ca aici asa medici idioti sunt...eu nu am vazut asa ceva....nici nu te baga in seama,rad de tine...pt ei pana nu vad copilul ca e f bolnav...nu e nimic grav! Mie mi-a adus ieri sotul "hustensaft Weleda"...a cerut pt ea pur si simplu la farmacie sirop de tuse...si i l-a dat pe asta!!! Dar si a mea tusea ieri rau...si i-am dat doar de 3 ori si deja nu mai tuseste!!! Daca te uiti putin la mesaje...vezi....mi se pare ca a scris Tora ieri ce sirop ii da la pitic! Insanatosire grabnica la mititei! BEBE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MADALINAce bine imi pare ca mai scri si tu la noi,sper ca acum sa ramai aici alaturi de noi sa nu mai pleci.Bebe da eu prospan iam dat la Jan si parca e mai bine dar cu nasul nu curge tot asa dar nu am fost cu el la doctor.Tanja ai intrebat unde sta Anto ea e aproape de Hartberg poate o puneti de o cafeluta.Si al meu a mai picat din pat si doamne ajuta ca nu a fost ceva rau,dar la el in zodia de Gemeni asa scrie ca se loveste mult la cap.Bebe sanatate la Delia si daca maninca e bine asta e principalul la ei si multe lichide.Mady cum e la tine sint bine bebici tai Lukas e deja mare cum se intelege cu Antonia?Restul de fete unde ati disparut azi nu ati trecut la raport sper ca e totul OK la voi. FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot urata-i vremea asta....ies cu pitica sa fac ceva cumparaturi sa ii fac un pilaf pt sf de saptamana.Sper sa nu o intoarca raceala! Toria...la fel e si Delia...nu mai tuseste...dar nasucul curge!!! Merci oricum pt "urari"...e mai bine pitica!!!Tocmai mi-a deschis sertarul si trage toate fetele de masa calcate!!!Am fugit! Salutari fetelor! BEBE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hartberg nu este chiar atat de aproape de Graz (este la cam 60 km de el)in directia Viena ,dar poate ca atunci cand voi avea drum in Viena voi veni cu cea mai mare placere.Madutzu se pare ca baietelul tau este cu o luna si ceva mai mare decat baietelul meu Stefan.El e nascut pe 23.11.2003.Pentru a suporta mai usor iesirea dintisorilor ii poti unge gingiile cu DENTINOX care este foarte bun´si nu este nici prea scump.Sper ca toate sunteti bine.Si aici vremea asta este cam pacatoasa,acum ploua acum nu.Am vazut la televizor ca si in Romania vremea este cam la fel. LUCRURILE MARI NU SE FAC PRIN PUTERE CI PRIN STRADUINTA.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Am fost la nea doc si toate sunt bune,avem 2,20kg [copil],si mama 69,dar ce mai conteaza daca bebe e sanatos nu mai conteaza cateva kg in plus[grasa].Mai avem o programare si dupa ne apropiem de ziua cea mare. Pupici si sfarsit de saptamana placut[dual]. alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...