Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La France (9)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by oana cretu

 

Voi ce program aveti astazi?

 

 

id="quote">id="quote">

 

 

In casa, in casa si iar in casa, ceea ce inseamna: DC, DC si iar DC!!!

[biz]

 

 

« C’est une grande folie que de vouloir être sage tout seul. »

La Rochefoucauld

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns

...si eu am un program "superb", dupa o garda de 24 h...

....cautat si iar cautat prin Internet....apartament in Vendee, ca cica ala ce il rezervasem, s-a dat!

 

Mirunda

 

"Copilului tau, atunci cand este mic, sa ii daruiesti radacini, atunci cand este mare, aripi".

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vroiam sa pun cecul cu acontul la posta astazi, si ieri suna respectivul, si i zice ca a primit intre timp un alt cec.... Asta este, acum iar sunt cu burta pe cautat...

......mama, ce m-am saturat! Mirunda

 

"Copilului tau, atunci cand este mic, sa ii daruiesti radacini, atunci cand este mare, aripi".

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu-cu fetele! Nu am mai scris caci m-a lasat ordinatorul in pana o zi, tocmai cand aveam nevoie cel mai mult.

Program in week-end, vizitat o casa in perspectiva de cumparare. Am emotii caci imi place. Pana acum nu am spus la nimeni despre casa, am vazut-o cu o agentie si am contactat proprietarul pe furis; Tineti-mi puni sa reusim o negociere ceva. Va pupic, am plecat!

 

http://community.webshots.com/user/delphinoi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bafta multa, Mirunda si delphinasule!!!!

Frumos program ati avut, meh fetelor azi...Eu m-am plimbat dupa amiaza cu George , cu prietena si fetita ei, adica prietena mea, si am fost acolo, Lulu, in vieux Nice si am mancat o socca....Ce buna a fost!!!!!

Va pup!

 

oana si bb din burtica [copil]

"Si maine mai este o zi..."

http://community.webshots.com/user/oanacretu..."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delphin ai grija,daca ai vizitat casa printr-o agentie imobiliara ,inseamna ca ai semnat un bon de vizita!Ceea ce inseamna ca daca cumperi casa pe furis de la proprietar,agentia te poate da in judecata!!!Uita-te atent la ce scrie pe bonul de vizita!!

Si noi sintem acum in negocieri cu banca pentru credit,ne cumparam casa si am semnat deja primele acte!!

Bafta si tine-ma la curent!!

 

Corina si Anna nazdravana!![fetita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Corina ! va felicit si ma bucur sa aud o veste ca asta sa va fie de bine si sa o stapiniti sanatosi !

Oana Mica i-ti multumesc pentru sufletul tau mare si pentru mesajul tau de la generale ,acum spune-mi si mie ce-i aia "socca" mami ca pe aici nu am auzit de asa ceva !!!!!!!

 

Aura&Luca,2 ani si 2 luni!

"Daca dragoste nu e nimic nu e"

http://yamafoto.com/?ref=6538

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...