Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

despre copii fara copii


Recommended Posts

Ceau, sunt o tanara de 28 ani din cj care de curand a descoperit acest site si am reusit citind mesajele mamicilor mai ales din cluj sa-mi alung putin tristetea,pt. ca mi-am cam pierdut speranta ca voi putea fi si eu vreodata mamica.Oricum am cules multe informatii folositoare de la voi si m-am hotarat sa nu cedez si sa merg peste tot poate va exista un medic care sa ne poata ajuta pe mine si pe sotul meu[caci la el e problema] sa avem si noi un bebelut candva. va pup si sper sa reusesc sa-mi fac si eu prietene care au sau au avut poate aceiasi suferinta,cecilia. cecilia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Draga Cecilia,Bine ai venit pe [dc].

 

Si eu sunt o aspiranta,si eu imi doresc enorm un bebe,dar totul este sa nu ne pierdem speranta.

 

Te asteptam pe "Asteptand un ingeras in viata noastra",la "Aspirante optimiste" si sper sa-ti prinda bine,pt ca si eu,de cand am gasit acest forum si am inceput sa vorbesc cu fetele,ma simt mult mai bine,sunt mai optimista.

 

Asa ca,te asteptam cu drag acolo,dar...sa nu stai prea mult..sa treci REPEDE la mamici,ok?

 

Pupici

Flori

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit in familia DC!

Speram sa te ajutam cu informatii utile acum ca esti aspiranta,dar si cand vei fii mamica.

Multa sanatate si noi iti tinem pumnii pentru micul ingeras care se lasa asteptat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Cecilia, nici eu nu am un copil, desi imi doresc mult sa am, eu am uter intors (cred ca se zice si "retrovers") si mi s-a zis ca o sa raman mai greu insarcinata, sunt linistita pentru ca si mama mea are si a facut doi copii. Poate daca-mi spui care este problema sotului tau, as putea sa te ajut in sensul ca, sotul meu lucreaza la o universitate unde se fac cercetari,laboratorul unde lucreaza fac multe cercetari de ultima ora in domeniul medicinei (face parte din spitalul John Hopkins), si poate ca o sa putem sa-ti trimitem niste sfaturi. Din cate am auzit eu, aici nu mai este de mult o problema sa ramai insarcinata. Mult succes, si am sa ma rog pentru tine ca Donul sa te ajute sa-ti poti face bebelul pe care ti-l doresti. [bis] Lucia sotia lui Csaba.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...