Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

URGENT: unde pot cumpara GALACTOGYL?


Recommended Posts

sotul meu e acum in Brasov si mai sta cateva zile. speram sa gaseasca respectivul medicament pentru stimularea secretiei lactate - ca nu mai am lapte aproape deloc - dar farmaciile brasovene unde a intrebat nici nu au auzit ca exista asa ceva. Va rog, dati-mi un tip!! A. Adriana (24 ani - 10.11.1979) + Adriana jr (2 ani si 7 luni - 21.09.2001) + Andrei (ca.3 luni - 6.01.2004) + Dragos taticutzul (30 ani - 7.01.1974) http://photos.yahoo.com/apaler
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Adriana, cu regret iti spun ca nici eu nu am gasit in Timisoara .. dar are sanse sa gaseasca Nutrinatal ... eu asta am gasit la farmaciile Sensiblu, si la Helpnet ... si are acelasi efect. Si sa iti mai ia de pe Plafar ceai de soc ... e foarte bun la stimularea lactatiei si are si un gust placut. Altceva nu stiu ce sa iti mai spun ... decat bafta! Eu am reusit asa sa alaptez 4 luni ... poate tu vei putea mai mult

 

http://community.webshots.com/user/carmen77102

 

Carmen si [copil] Matei Gabriel - 27.10.2003

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat acum la reteaua Sensi Blu. Din pacate farmacia din Brasov nu are dar in Bucuresti au in 3 dintre farmacii.

 

Am sunat si la alte doua retele din Bv si intr-adevar nici nu au si

nici nu au avut.

 

Daca te pot ajuta cumva, spune-mi te rog.

 

 

Ioana,

 

[copil] Yid="green">Aid="red">Nid="blue">Nid="purple"> & [copil]Pid="red">Hid="blue">Iid="brown">Lid="green">Iid="purple">Pid="navy">id="Comic Sans MS">id="size2">id="size3">

_______id="beige">28.01.2004_______id="beige">id="Comic Sans MS">id="green">id="Andale Mono">id="Century Gothic">

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Klavier,

Eu am gasit Galactogyl la Spitalul Municipal din Bucuresti la etajul 5, de la Biroul Asistentei Sefe sau se mai gaseste si la farmacia din incinta spitalului la un pret de 250.000 lei!

Succes!

Pupici[pup]

 

Nally si [copil]Sebastian

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Nally
Draga Klavier, Eu am gasit Galactogyl la Spitalul Municipal din Bucuresti la etajul 5, de la Biroul Asistentei Sefe sau se mai gaseste si la farmacia din incinta spitalului la un pret de 250.000 lei! Succes! Pupici[pup] Nally [mamica] si [copil]Sebastian
Intradevar, Galactogyl numai la Spitalul Municipal veti gasi, nu se aduce decat acolo. [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 8 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mersi mult tuturor! a facut mama mea comanda azi dimineata la Sensiblu in Brasov si i-au adus azi la pranz doua cutii, dar din cate mi-a spus au costat peste 700000 amandoua cutiile. de ce o fi asa de scump la Brasov? intre timp sotul meu e pe drum spre casa cu ele cu tot. A. Adriana (24 ani - 10.11.1979) + Adriana jr (2 ani si 7 luni - 21.09.2001) + Andrei (ca.3 luni - 6.01.2004) + Dragos taticutzul (30 ani - 7.01.1974) http://photos.yahoo.com/apaler
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...