Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

multe multumiri


Recommended Posts

IMI CER SCUZE CA NU AM RASPUNS IMEDIAT DAR INCA NU MA PRICEP F.BINE LA TRIMIS MESAJE.VREAU SA MULTUMESC TUTUROR CELOR CE MI-AU RASPUNS.AM INTELES CA AICI EXISTA PRIETENI ADEVARATI.MULTUMESC MULT FLORI 76,MARTHA 78,AQUARIUSPRO,DANA din cj,DEBBY,CARY SI SPER SA NU MAI FI UITAT PE ALTCINEVA DIN CAUZA LIPSEI MELE DE PRICEPERE IN UTILIZAREA SITE-ULUI.MAI AVETI PUTINA RABDARE CU MINE.VA PUP PANA DATA VIITOARE CAND SPER SA AM VESTI NOI PT. CA EU SI SOTUL MEU VOM FACE O NOUA VIZITA LA MEDIC SAPTAMANA VIITOARE.CECILIA. cecilia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cecilia sper din tot sufletul sa reusiti, dar totusi nu disperati. La o a doua varianta v-ati gandit? Eu una as adopta un sufletel mic si chinuit si dupa aia cum vrea Dumnezeu ca daca e sa se aleaga un rau se alege si cel biologic, daca e sa ai parte de el toata viata nu mai conteaza. Il cresteti ca si cum ar fi al vostru si cred ca dupa un timp nici nu o sa faceti diferenta pentru ca invatati sa-l iubiti si sa va daruiti [copil][copil][copil] [ups] Sper ca nu te deranjeaza, era doar o parere. Nimeni nu e perfect ! Diana .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...