Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mort in lanul de porumb


Recommended Posts

  • Răspunsuri 44
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Bine, nu va zic inca. Daca va pierdeti rabdarea, imi spuneti Iata si raspunsurile mele: denissa - nu (doar e deja mort, nu isi mai face nimik) Nelke - nu si nu Papadie - e mort de-a binelea, logic ca nu face nik, dar cum a ajuns acolo, asta era de fapt intrebarea. Bafta la storcit creierii, ca eu chiar ca mi i-am storcit pe ai mei si n-am descoperit singura. Prietenul meu, in schimb, a reusi sa ajunga destul de repede la solutie, cu cateva intrebari bine plasate. Deci (ma repet cu acest deci, sorry), se poate! "I shall be telling this with a sigh Somewhere ages and ages hence: Two roads diverged in a wood, and I-- I took the one less traveled by, And that has made all the difference."(Robert Frost)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a) Gol pusca... S-o fi împuscat singur iar bucatica aia de lemn e patul pustii ? (uiii, ce logica [bang]) b) Poate ca face pe mortul în papusoi... c) Are vreo legatura cu stiuletii de porumb ? Nelke
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum a ajuns acolo? S-o fi dus in lanul de porumb sa se usureze? Dar de ce gol pusca? Scuze, gandesc cu voce tare [:)] Intrebarea 1: inainte de a muri, s-a dus in lan sa-si faca nevoile? Intrebarea 2: se tinea de vre-un par, in timp ce?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...