Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mort in lanul de porumb


Recommended Posts

Raspunsul la subiect (de raspunsurile la intrebarile voastre o sa va dati seama, dar nu vreau sa ma injurati ca va tin in tensiune). Povestioara e cam asa: trei prieteni se aflau intr-un balon cu aer cald. La un moment dat balonul incepe sa piarda din altitudine si nestiind ce sa faca, prietenii incep sa arunce peste bord tot ce au in balon, lucruri, mancare, apoi chiar si hainele de pe ei (raman in pielea goala), apoi in disperare de cauza, decid sa se sacrifice unul din ei si au tras la sorti cu niste bucatele de lemn, cel care a prins bucata cea mai mica s-a aruncat si a murit gol intr-un lan de porumb. Na, ca v-am zis-o![:D][:D][:D] "I shall be telling this with a sigh Somewhere ages and ages hence: Two roads diverged in a wood, and I-- I took the one less traveled by, And that has made all the difference."(Robert Frost)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 44
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pfiu ce aproape am fost.Daca in loc de avion ma gindeam la balon gata, rezolvam cazul a la sherlock holmes(parca asa se scrie) Da` daca ma gindeam la balon,ma suspectati ca stiam deja raspunsul[:D] Mai bine ca m-am gindit la avion. Nicole[gravi]&Amira[copil] http://community.webshots.com/user/nicoleamira
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bey Nicole chiar ca ai fost pe aproape. Si tu si Jocsu` care a zis ca a luat tzeapa[:D]. Oricum misto testul. Leah daca mai ai teste de genul asta te rog sa le scrii. Eu imi anunt de pe acum participarea.[hippi] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ok, no problem. Mai era unul pe care momentan nu mi-l amintesc. Daca imi revine memoria, va chinui si cu el. "I shall be telling this with a sigh Somewhere ages and ages hence: Two roads diverged in a wood, and I-- I took the one less traveled by, And that has made all the difference."(Robert Frost)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...