Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CREMA AVENE


Recommended Posts

A folosit cineva gama asta de creme?La farmacie mi s-a spus ca ar fi mai buna decat cele de Vichy;mi-am cumparat si eu un contur de ochi antirid si o crema hidratanta pentru ten normal.Oare as putea sa trec deja pe o crema de fata antirid,daca am 34 de ani?Astept pareri pro sau contra pentru aceste produse.Eu le folosesc doar de o saptamana,dar as vrea sa stiu daca cineva le foloseste de mai mult timp,ce parere are despre ele,sunt chiar asa de bune cum se spune? dori
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu am folosit de la Avene un autobronzant de care am fost foarte multumita. Nu stiu ce sa zic de creme, dar cred ca este buna gama de produse. Eu am mare incredere in cosmeticele care se gasesc doar in farmacii si nu in supermarket. Geta si bb Andrei de 34 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bia, cremele Avène sunt intr-adevar foarte bune, mai ales pentru cine are un ten sensibil cu inclinatii spre alergii. Nu m-as lansa insa sa afirm ca sunt mai bune sau mai rele decat cele de la Vichy, eu am folosit produse antiacneice din ambele game si n-am vazut mari diferente. Daca e indicat sau nu sa folosesti deja creme antirid, depinde mult de tipul de ten pe care il ai, de exemplu daca ai ten gras nu e indicat. Numai un dermatolog iti poate da un sfat competent. Am 3 prietene in jurul varstei de 45-50 de ani, si numai uneia i s-a recomandat crema antirid, iar alteia chiar i s-a interzis cu desavarsire (avea ten gras). [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...