Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetelor,uf


Recommended Posts

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Offf, grea problema asta! Eu cred (nu am experienta) ca, daca nu scade temperatura sa te duci la dr cu el. M-ai facut sa ma gandesc la mine cand o sa am bb, ce ma fac, ca si eu sunt la fel ca tine, ma speri repede![bang] oana si bb din burtica [copil] "Si maine mai este o zi..." http://community.webshots.com/user/oanacretu..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pui are acusica 11 luni. Am fost azi in doua randuri la spital,i-au facut analizele.Inainte de a-i lua lui puiut sange,i-au luat unei fetite de 5 luni. Nu stiu de ce a durat atat la ea,dar a fost un chin psihic imens pentru mine si sptul meu. Ne-au dat lacrimile la amandoi. La pui a durat mai putin si am fost tare. Acum puiut nu mai are febra dar din cauza gatulului nu paoate papa decat ceiuc si lapte. Multumesc mult de incurajari. A,mi-am mai amintit ceva. La examenul ORL mamici obosite cu puiutii lor in brate si nici un scaun sau bancuta.Cred ca de la infimiere am cerut un scaun si mi-au dat pana la urma dupa ce m-au privit ca pe o fantoma si am motivat cererea mea......... Fetelor din strainatate,scrieti va rog cum sunteti tratate in spitale ,ca noi pe aici ne cam obisnuim cu de toate....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...