Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce medicamente sa iau?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by florypop
Lorelai, tu cum te simti acum? Esti bine? Flory
merci de intrebare. sint bine, incerc sa ma adun si sa o iau de la capat. reiau investigatiile dupa ce vin rushii si incercarile dupa ce primesc rezultatele de la analize. nu imi fac mari sperante in analize, caci oricind exista un risc sa se intimple ceva, dar le fac sa fiu eu linistita. ce e bine, e ca mi-a revenit un pic optimismul. duminica aici se sarbatoreste mother's day si sotul mi-a pregatit o surpriza, desi sint numai aspiranta la rolul de mamica. urez si eu tuturor mamicilor si aspirantelor "happy mother's day" si un weekend placut. Lorelai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Florypop, la avortul spontan eu am sangerat 6-7 zile dupa cum ti-am zis, dar acum ceva ani am facut o intrerupere de sarcina in sapt. 5 dupa care n-am sangerat aproape deloc. ma asteptam sa am o sangerare gen ciclu, dar a fost doar foarte putin imediat dupa chiuretaj. Nu imi mai aduc aminte la cat timp mi-a venit apoi ciclul, n-am numarat atunci saptamanile, stiu doar ca la un moment dat mi-a venit, dar nu era impacientata. Probabil ca depinde un pic si de varsta sarcinii. La 5 sapt. fiind, poate ca ciclul urmator vine mai repede. eu zic sa nu te complici cu medicamente sau altceva pana nu afli sigur parerea unui doctor competent. "Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic" [gravi] 14+ sapt DNP 1 nov.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...