Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

trichomonas vaginalis-ajutor umanitar


Recommended Posts

Sufar de o asa numita boala trichomonas vaginalis,care nici dupa 6 luni de tratamente STRICTE nu se vindeca.Daca ati putea sa ma ajutati,ati trecut prin asa ceva,inseamna ca stiti cum trebuie sa ma simt si eu.Va astept parerile si comentariile cu nerabdare.Va multumesc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Din cate stiu eu este o boala provocata de un parazit, transmis evident prin contact sexual, dar sunt acceptate si toaletele si prosoapele ca medii de trasmitere. Nu e suficient ca numai tu sa tii tratament strict cum scrii, ci si partenerul tau sexual. Contactul sexual este categoric interzis. Fierbe lenjeria de corp, foloseste numai prosop personal si alte obiecte de igiena intima personale. Repeta apoi analizele, e imposibil sa nu treaca. scarmanus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu stiu ca e o ciupercuta cu transmitere sexuala. De aceea este important ca si partenerul tau sa urmeze un anume tratament cu antibiotic. Din cate stiu, pentru noi, pe langa antibiotic, se prescriu si ovule Tricomicon, care se pare ca sunt foarte bune si ieftine. Asa cum spunea si Scarmanus, e important sa iti speli lenjeria intima separat, eventual fiarta. Cu ce ai facut tratament pana acum? Nu am auzit sa nu treaca. Ela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...