Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Militari


Recommended Posts

buna, eu sunt mamica de 2 luni, am o fetita, Ana, si eu sunt loco, stau in blocul imens cu 16 etaje, cel cu romstal la parter. pina acum ma plimbam sper piata veteranilor, si printre blocuri in spate, spre scoala cu inspectoratul. nu prea stiu numele de strazi, pt ca m-am mutat de 4 ani aici. Ana vroia sa suga foarte des si de aceea ne invirteam prin jur pina acum. Azi am iesit in lume, am fost in politehnica, eu fac cam 20 de minute pina acolo, dar merita, e asa liniste! Care ziceti voi ca este bulevardul cu castani, cel care duce la piata? [mamica] Miri si Ana (08.04.04)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna si eu stau in Militari si spate la Romstal [:D] Am o bebita de aproape 4 luni (facem vineri 4 luni) nascuta super normal, fara epidurala [bang] cu 3500g, 51 cm si suntem dragute foc. Ne plimbam spre piata spre veterani dar mai ales in parcul de la poli desi facem ceva pana acolo. Sper sa ne intalnim pe acolo . Pupici Cristiana si BB Andreea http://community.webshots.com/user/cristiana_negrila
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

As veniiii cu bebeul la o plimbare !!!Las ' ca poate-mi fac timp in august! Bebeii vostrii ce ghidusii fac? Eu nu reusesc sa-l fac sa doarma in patutul lui ,mi-e o mila de el cand incepe sa se vaite pe limba lui...uite asa ma pacaleste mereu ,nu-l pot lasa sa planga... Sanatate la bebei !Iar voua...daca aveti chef ,hai sa ne laudam cu bebeii!!! [url][/url]http://community.webshots.com/scripts/editPhotos.fcgi?action=viewall&albumID=150083465&ran=1577 rodika
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Rodika,pitica mea are ca principala indeletnicire:dezbracatul!!!Eu o schimb si dupa cateva minute o gasesc dezbracata,doar body nu reuseste sa si-l scoata,ca in rest nu-i sta nimic in cale.Ii mai place taaaaaare sa suga manute,bluzitze si practic tot ce prinde.E un copil atat de vesel si de vioi incat nu imi vine sa cred.Toata ziua rade si zambeste la oricine,nu are decat o antipatie la fel ca si mine:soacra-mea.[:D] andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca ai fost haioasa cu dezbracatul! Imi aduc aminte cand Rebecca avea cam 2 ani si jumatate si o convinsesem sa doarma deja in camera ei,dar intr-o seara am auzit niste zgomote ciudate. M-am dat jos din pat si m-am dus sa vad. La ea era lumina aprinsa si sifonierul deschis,ea era intr-o fusta,cu o sanda si isi cauta bluza. -Ce faci draga? -Ma probez!!!!! a fost raspunsul. I-am tras 2 la fund,am imbracat-o in pijama si la nani!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...