Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Militari


Recommended Posts

Ha ,ha ,sunt superbi ...intr-adevar.Si al meu rade intr-una .Daca stau la coada la magazin ,pune ochii pe cineva si rade ,pana acea persoana-i da atentie ,apoi se stramba ,scoate limba strengareste ,bate din palme ,ce sa mai...il mananc tot.Zilele astea nu prea a mancat ,am fost la pediatru cu el ,pediatra nu era ,ii tinea locul cineva .I-am spus oful meu ,ca nu prea mananca ,stiti ce mi-a zis?"Signora ,daca nu manca ,nu mai era!" sa-mi vina rau ,apoi mi-a spus delicat ,sa schimb baiatul afara ,ca sa intre urmatorul.Abia astept sa vina doctora din concediu ! La intoarcere ,ne-am oprit in parc,iar acolo ,stand eu asa si gandindu-ma la ce mi-a zis dobitocul ala ,ce mi-a venit sa ating gingia baiatului ,sus:ii iese un canin !de-aia nu manca saracutul... El are 4 dintisori sus si 2 jos,de-asta eu controlam numai jos,dar de unde ...ii iese tot sus. Acum sunt mai linistita ,oricum asta-seara a papat bine . Gata ,hai ca va las ,ne mai auzim.Ciao! [url][/url] http://community.webshots.com/scripts/editPhotos.fcgi?action=viewall&albumID=150083465&ran=1577 rodika
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
vecinelor! ai salutare! ai cand ne vedem?! io maine -e sarbatoare- merg in poli la biserica! am o fetita de 2 ani - ileana eu sunt relativ inalta si relativ slaba (incepe sa mi se vada sarcina) in rest - la castani, in parculetul cu nisip de pe uverturii la dealul lui tugulea sau in cel de la gorjului si in zilele mai ploioase, ca cea de azi, la sir - e super![il] http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=8697&cid=5405
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gandacele, eu vin, dar la anul poate![:D] In alta ordine de idei: 1. ce sarbatoare-i pe 25? 2. update si tu poza lui Ileana, sa o vedem cat a crescut. 3. ti-ai cumparat TV sau nu?[hot] 4. cum rezisti maica, in Sir? ca fumeaza pimponetele alea de vanzatoare ca serpoicele (ce se cred)! L-am lasat pe Alex la spatiul amenajat pentru copii, dar dupa 15 minute, parca si eu fumasem la cot cu ele.[alcool] Garo Sanatate, ca-i mai buna ca toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Garofitza
Gandacele, eu vin, dar la anul poate![:D] In alta ordine de idei: 1. ce sarbatoare-i pe 25? 2. update si tu poza lui Ileana, sa o vedem cat a crescut. 3. ti-ai cumparat TV sau nu?[hot] 4. cum rezisti maica, in Sir? ca fumeaza pimponetele alea de vanzatoare ca serpoicele (ce se cred)! L-am lasat pe Alex la spatiul amenajat pentru copii, dar dupa 15 minute, parca si eu fumasem la cot cu ele.[alcool] Garo Sanatate, ca-i mai buna ca toate.
1. pe 24 iunie, mare sarbatoare mare ( a fost deja!): Nasterea Sf. Ioan Botezatorul! (sanzienele) 2. ai ca va pun next uic de la party de 2 ani![alcool] 3. (...)[:D] 4. eu ajung ori f de dimineata, ori f seara, cand nu prea mai e de stat afara... sincer, mai mult se fuma in parcul de copii, la nisip, decat in sir... m-am ofticat si mi-am luat copilul acolo, ca se joaca tare fain, toboganul din sir e mai de marimea ei, nu ca ala din parc de care ii e frica! ai pup si te astept![il] http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=8697&cid=5405
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ralualexandrei
Gandacel eu nu am puterea de a iesii afara cu ei deocamdata pt. ca sunt racita cobza,stii tu toti prostii racesc iarna si doar desteptii vara[:D],mai am si febra pe deasupra asa ca nu-mi ramane decat sa regret si sa [q][q][q][q]ca nu ne putem intalnii.[pup][pup] andrei
ai nu plange mama draga ca nu mai plec nicaieri d-aicea, ne-om vedea, noi sa fim sanatosi![:D][berica] btw: nu-mi mai vand apartamentul, ca e tare frumos... astept sa pot sa-mi fac casa... visacele![hippi] http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=8697&cid=5405
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fete ce mai faceti?Ce va fac bebeii?Asta mic al meu doarme acum,dar m-astept sa se trezeasca ,caci imi va simti lipsa.Daca stau cu el in pat,doarme si 3 ore...cum il las singur ,gata...dupa 3-5 minute se trezeste.E un mamoooos...vrea in brate ,se vaita ca sa-l cocolesc ,mama-mama!!! Hai sanatate la bebei! rodika
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu pana la 3 luni a dormit in patut ,apoi am fost in tara si acolo si-a dat peste cap programul.Cand ne-am intors ,n-a vrut in nici un fel patutul ,nici eu n-am avut puterea sa-l las cateva seri ,sa planga.Dup-aia au urmat durerile de gingii,am zis ca-l mai las un pic ,am tot amanat pana acum ,la 9 luni jumate.Basta ,nu-i mai dau nici san noaptea ,tre' sa se obisnuiasca cu suzeta(noaptea). Gata ,va salut si numai bine bebeilor si copiilor! P.s :al meu e bebeu [url][/url]http://community.webshots.com/scripts/editPhotos.fcgi?action=viewall&albumID=150083465&ran=1577 rodika
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...