Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Militari


Recommended Posts

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by ralualexandrei
Mersi pt faza cu sanatatea ca acum chiar am mare nevoie,ca de 3 saptamani dau din una in alta[bang].Succes cu casa visurilor tale.[pup] andrei
ralu... ce mai faci? ai fa-te bine si te plimba si cu mineeeeeeeeeeeeeeeeeee[bicla]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Garofitza, merci de urari![il] cat despre acum 2 ani fix cand am nascut… hmhm, nu eram neglijabila in plimbarile mele decuseara deca in masura in care o balenuta imbracata cu o rochita ce putea trece usor drept parasuta este neglijabila intr-un roi de pesti cat unghia… io continuu sa cred ca m-ai confundat cu altceva, o forma de ozn, cine stie?![:D] (m-am intalnit cu dna simion si mi-a povestit ca i-a povestit mama soacra ca i-ai povestit prin telefon de mine! mey ce importanata m-am simtit, sa consumi matale impulsurile transatlantice pe cocoasa me!) ralu, no comment, daca scapi vie din toata povestea eu iti fac statuie! numai bine! Doamne ajuta![flo] rodika, vezi ca am io un topic pe femina intim cum am slabit 30 de kg in 3 luni… bafta! (btw, care-i legatura intre italia si militari? una subtilissima, desigur!;) http://img41.photobucket.com/albums/v127/ancamonique/ileana%2029%20iunie%2004/?action=view¤t=ileana_29_iunie_2004_002.jpg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...