Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici de ianuarie-februarie 2005 (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Iata lista actualizata (daca am omis pe cineva spuneti-mi): [gravi]Alina ....... UM 24 martie [gravi]ingerasu .... UM 26 martie [gravi]crinuta ..... UM 26 martie [gravi]oana cretu .. UM 26 martie [gravi]corail ...... UM 26 martie [gravi]adana ....... UM 27 martie [gravi]Lali ........ UM 3 aprilie [gravi]BalMascat ... UM 9 aprilie De Lali mai stiti ceva? Vad ca nu a mai scris deloc. 6+ saptamani ingerasu cu ingerasul mic din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Bine ai venit, BalMascat! Nu te ambala prea tare cu faptul ca ti-au dat programare pe 26 mai, caci mie mi-au dat prima ecografie la 3 luni, si mi-au spus, la fel ca si tie, ca nu am probleme si nici antecedente in familie. Dar mi-au mentionat ca, daca nu ma simt bine, am sangerari... sa ma duc fara programare. Ceea ce te sfatuiesc sa faci si tu. Fetelor dragi, m-am saturat de laptele asta dimineata! Imi vine sa vars de la el. Dar ma chinui sa beau caci ma gandesc la bebul meu. Voi ati observat vreo schimbare? Eu dureri de sani nu mai am, nici crampe, usoare dureri de ovare am si greturi din cand in cand, mai mult dimineata. Va pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele. Imi pare rau ca scriu abia acum, insa site-ul merge din ce in ce mai prost pe zi ce trece, si am stat 40 de minute sa incerc sa ajung la subiectul nostru, si in final nu se mai deschidea nici o pagina, pana m-am enervat si am renuntat. Azi am dormit cea mai mare parte a zilei, deoarece am usoare greturi si sunt si foarte obosita. Sa va spun noutatile la capitolul greturi. Deci, ma trezesc cu senzatia asta care persista toata ziua, dar care se accentueaza cand gatesc sau spal vase. Mai nou nu pot vedea sau manca carne. La fel si cu cafeaua, incerc sa beau si nu reusesc, iar eu eram dependenta de cafea, beam 2,3 pe zi cel putin. Daca s-ar putea nu m-as mai apropia de bucatarie. Pot manca doar fructe, dulciuri, porumb, si cam atat. Sa nu vad carne de nici un fel si nici sa nu aud de ea. In rest, exact asa cum ai spus tu Oana. Sanii - no change, crampe nu mai am de o saptamana, doar usoara tensiune cand fac eforturi, si cam atat. Vad ca azi ati scris foarte putin. Ce se intampla? Ingerasu, maine mergi la eco? Sa ne spui cum a fost. pupici Crinuta si bb- 6+ saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Se pare ca si eu am avut de furca sa va gasesc dar iata-ma aici.Bine ai venit printe noi Balmascat sa ne spui mai multe despre tine! Eu am o veste proasta testul a iesit negativ si sunt cam trista nu inteleg totusi de ce caci mie nu mi-a venit ciclu ultima oara insa oricum merg la doctor joi si mai vedem. N-o fi fost testul bun? alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetele! Eu acum am ajuns acasa. Si as fi vrut sa ma duc la urcarea scarilor la Festival (de la Cannes), dar e o aglomeratie, de nu vad nici un actor, asa ca am renuntat, ca in fiecare an, de altfel. Si cand ma gandesc ca e la 2 minute de mine...[bang] Asta e! Azi mi-a fost un pic rau, dar mi-a trecut usor. Va pup! oana si bb din burtica [copil] (6 saptamani) "Si maine mai este o zi..." http://community.webshots.com/user/oanacretu..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, Crinuta eu am facut un test de urina si nu mi sa mai intamplat sa nu i-mi vina o luna.Sunt din ce in ce mai disperata nu stiu ce sa cred . Fetelor voi ce mai faceti caci vad ca pe la scris e liber.Sper din tot sufletul ca macar voi sunteti bine si fericite. Va sarut pe toate ! alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, fetelor Am citit tot ce ati scris, dar nu am putut sa scriu dintr-un motiv simplu: am mult de lucru la serviciu si nu am prea mult timp, iar cand ajung acasa, mananc si adorm instantaneu, pentru ca principalul meu simptom deocamdata este faptul ca imi este somn tot timpul. Acum am reusit sa scriu pentru ca tocmai m-am trezit ! In rest sanii ma dor destul de tare si s-au marit vizibil, de a trebuit zilele trecute sa imi iau un nou sutien! Exista acele sutiene speciale pentru sarcina daca stiti unde se pot gasi in Bucuresti, va rog sa imi spuneti si mie. Am inteles ca respectivele sutiene ajuta sanii sa nu se lase prea tare nici dupa... Cel mai dragut lucru care ni se intampla este ca pofta de mancare creste alarmant, insa nu pofta mea de mancare ci a .....sotului meu, care devoreaza orice fructe, nectare sau alte bunatati pe care le cumpar! Cred ca el va lua in greutate mai mult ca mine si ma straduiesc sa gasesc in literatura de specialitate cate kg este normal sa se ingrase sotul, ca despre gravida stiu deja !!!! Va pupicesc, [pup] Lali
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cu mutarea asta a subiectelor, pierdusem sirul, eu ieri va scriam la partea a 2-a. Vad ca pe mine nu m-ati trecut pe lista[:(] Fiindca nu e foarte sigur ca o sa ma numar printre mamicile de ianuarie-februarie 2005? Eu cred totusi ca o sa am un bebe. Simptome am destule: greturi, arsuri de la stomac, somnolenta. Ciclul inca nu mi-a venit, dar ce-i drept nici n-a intarziat prea mult (abia sunt in ziua a 32 de la ultimul ciclu). Eu inca mai sper http://chicbebe.ro/album/album03 http://community.webshots.com/user/adrianacalin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...