Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici de ianuarie-februarie 2005 (3)


Recommended Posts

Crinuta, eu pot manca orice! Numai cand sunt in starea aia de greata, gata sa [vom], nu pot manca nimic, dar in rest nu conteaza ca e carne, ca sunt legume, fructe. Dar in schimb as dormi ore in sir si nu m-as trezi. Mi-e un somn...si dorm...si tot mi-e somn![nani][nani][nani][nani][nani][nani] oana si bb din burtica [copil] (7 saptamani) "Si maine mai este o zi..." http://community.webshots.com/user/oanacretu..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna la toate, Se pare ca a trecut timpul asa repede caci vad ca toate ati scris mult.Eu am fost la doctor si nu-mi vine sa cred insa sunt insarcinata doar in 2 saptamani asa ca schimbati-mi data cu aproximativ 30 aprilie.Poate as fi fost suparata daca nu eram insarcinata deloc dar daca sunt doar de 2 saptamani nu-mi mai pasa. Probabil am crezut prea mult fiindca mi-am dorit tot asa de mult.Acum totul e bine asaca va pup pe toate si va multumesc de sustinere.Noi petrecem evenimentul[cheers] doar asa in doi[cina2]. Un weekend placut in continuare ! alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crinuta, eu pt greturi am luat Emetin (un fel de emetiral din plante), dar dupa cum bine spuneai tu, a fost apa de ploaie. La mine singurul lucru care avea efect cand aveam greturi, era sa mai mananc ceva Doamne ajuta cui saruta si sporeste cui iubeste
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, felicitari! Ne bucuram pentru tine, de fapt pentru voi! Adita, sa sti ca si eu imi opresc starea de voma mancand, dar cand vad mancarea imi vine sa [vom] mai tare. Si totusi, daca ma fortez sa mananc am vazut ca da rezultate. Incearca si tu, Crinuta! oana si bb din burtica [copil] (7 saptamani) "Si maine mai este o zi..." http://community.webshots.com/user/oanacretu..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana, pai asta facusem pana ieri. Nu stiu ce s-a intamplat. Am luat si pastila aia cand mi-am dat seama ca gluma se ingroasa, insa exact dupa aia...... Apropos de dormit, ieri am dormit de la 17 pana dimineata la 8. Aaaa, pe la 1 ne-am trezit, am mancat niste piersici, si iar la somn. Si eu ca si tine Oana, toata ziua as dormi. Alina, deci iti modificam Um? Atunci cand ai DPN? pupici Crinuta si bb din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by crinuta
Oana, pai asta facusem pana ieri. Nu stiu ce s-a intamplat. Am luat si pastila aia cand mi-am dat seama ca gluma se ingroasa, insa exact dupa aia...... Apropos de dormit, ieri am dormit de la 17 pana dimineata la 8. Aaaa, pe la 1 ne-am trezit, am mancat niste piersici, si iar la somn. Si eu ca si tine Oana, toata ziua as dormi. Alina, deci iti modificam Um? Atunci cand ai DPN? pupici Crinuta si bb din burtica
Uf, si eu care credeam ca sunt singura care dorm peste 12 ore pe noapte! oana si bb din burtica [copil] (7 saptamani) "Si maine mai este o zi..." http://community.webshots.com/user/oanacretu..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, Se pare ca DPN este in jur de 23februarie daca am inteles bine inseamna data pentru nastere daca nu ce este? Da o sa fiu pe lista ceva mai jos pt. data 18 aprilie cica atunci as fi trebuit sa am menstruatia. Tineti-va bine fetelor chiar daca[vom] este totusi bine . Eu deocamdatanu pot sa spun nimic in aceasta privinta. Va pup! alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, ceva nu e in regula la ultimul tau mesaj. Daca ultima mesnstruatie a fost pe 18 aprilie, si ai 2 saptamani de sarcina(ca mine),ar trebui sa nasti pe 23 ianuarie, nu in februarie Doamne ajuta cui saruta si sporeste cui iubeste
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by adita
Dormiti fetelor acum, cat mai puteti, ca pe urma cine stie cum o sa fie[mamica] Doamne ajuta cui saruta si sporeste cui iubeste
Daca stau sa ma gandesc mai bine, ai mare dreptate, adita! Cine are experienta stie... oana si bb din burtica [copil] (7 saptamani) "Si maine mai este o zi..." http://community.webshots.com/user/oanacretu..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...