Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

individualism si noblete


Recommended Posts

  • Răspunsuri 125
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Adela99
Mai zic o data [wow] (am vazut patru, ultima mi-a amintit de Julieta, cu "caciulita" croseta, ii vine peerfeect) Si mai zic o data [pup] pe amandoua.
[pup][olala] daca ai impresia ca nu sunt mandra destul de ea, da-i inainte![:)] cred ca ii bate pe altii ca sa ma mai smereasca nitel[:)] cand vine maria-sa printul suediei in tara?[pk] asa... sa ne cunoastem, nu de alta!!![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adela99
quote:
Originally posted by gandacelu
cand vine maria-sa printul suediei in tara?[pk] asa... sa ne cunoastem, nu de alta!!![:D]
Anu' asta nu cred, mai asteptam sa mai creasca Ileana un pic [:D]
[:D]vezi sa nu ti-o ia altul[:D][:D][:D] vrei tu o soacra rea ca mine??[:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba, io zic ca are mutrita de personaj de prin "Lizuca si Patrocle" sau "Veronica". E scumpa foc! Vezi? De-aia-mi plac mie fetele. Acu' o sa dam inainte cu flacau-aista din pantece, dar data viitoare sotul mi-a promis o fetita. Poza a 8-a e bestiala... "Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic" [gravi] 22+ sapt DNP 31 oct.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scumpele mele![il] am mai prins o clipa de ragaz si-am mai aruncat un ochi (din cei 4 care ma caracterizeaza;) sa vaz ce se mai petrece prin palatu-mi, si ce sa vaz?! numa petitori la poarta! hihihi chestia e ca e deja promisa din burtica[amoras] am uitat sa va povestesc, unui baietel al unei foarte bune prietene, nascut cu putin inaintea ei : am zis : daca-i fetita a mea, o dau dupa feciorul tau! si fetita a fost… cum se impaca cei 2? pai, ca in mariaj, cand se [pup] cand se [mariaj] try, keep trying and you’ll get a girl! ;) am observat ca asa se intampla: primim exact invers de ce ne dorim (mai sunt si cazuri fericite…) eu am vrut baiat si m-am pomenit cu o fetita … rupta din soare si extrem de baietoaica ups! acuma vreau iar baiat dar sunt sigura ca am tot fata![gravi] dar mai fericita ca mine ca am fata nu-sh sa fie pe sub soare…[hippi] las ca stie Doamne-Doamne mai bine![flo] va pup cu mare drag![pup] http://img41.photobucket.com/albums/v127/ancamonique/ileana%2029%20iunie%2004/?action=view¤t=ileana_29_iunie_2004_002.jpg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetili astea cu sange albastru, gandacelu, oz, si care-oti mai fi. Mi-a venit o idee. Nu vreti voi sa deschideti un subect de genu: manere elegante ? Ca io una ma declar foarte interesata. O fi desuet da eu tare mai invidiez pe ascuns marile Doamne pentru tinuta si comportament. Si promit sa fiu un elev constiincios. Nu neaparat lectia 1 :cum tinem lingura la masa, dar asa alandala cum va vin ideile. http://community.webshots.com/user/georgianab
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by georgianab cum tinem lingura la masa
cu deshtu mic in sus hehehe[:D] mey, e interesant subiectul, veniti cu intrebari, sunt sigura ca mai multa lume se pricepe... lingura se tzine paralel cu tine (dar cine-o tzine asa?![alcool]) http://img41.photobucket.com/albums/v127/ancamonique/ileana%2029%20iunie%2004/?action=view¤t=ileana_29_iunie_2004_002.jpg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot eu, gandacel! Cu un exemplu personal: in care mana se tine cutitul cand tai ceva? E obligatoriu in dreapta? Ca eu nu pot taia decat cu stanga? Si pe la restaurante am vazut ca mereu iti pun cutitul in dreapta![bang] http://community.webshots.com/user/georgianab
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...