Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iunie iulie 2003 (19)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mi-a fost dor de voi! Alinuta, la multi ani pt Alex! M-a distrat tare ce ai povestit tu! Bobi, ma bucur sa ma aflu ceva si de voi. Fetelor, eu am citi in zig-zag ce ati scris...naspa cu myx-l asta, ca nu ma ia mmult timp... Bibi, Salina e bine, ne tot vedem in parc...si ea ca si mine, pe myx, si mai rar pe net..Si spuneti ca la serviciu ar fi mai bine? Ca ru nu stiu ce sa fac si cum, ca ma bate gandul sa-mi caut serviciu dar nu sunt hotarata...Dupa vacanta solo, bineinteles[:D] Carmen si Cornelia, frumoase poze! Andra mama, ce de mancare..cum ai rabdare sa faci atatea? Ca eu sunt maaaare lenesa..o plimb pe fi-mea toata ziua si cam atat..EEE... mai gatesc si eu. Am descoperit ca -i place supa cu galuste si nu-i place pilafdul si ciulamaua. I-am luat azi mango, sa vedem. Fi-mea toata ziua vrea in picioare. Vine la mine si cerseste sa oplimb prin casa..hoata mica. Toata ziua s-ar plimba. Ma bucur ca merge si ea de o manuta. Sper sa venim si noi la intalnire, Romana, sarcina usoara in continuare, si it itinem pumnii stransi, Gio si Taisia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns iar la Baia Mare, asa ca pot sa va scriu. Mara are deja 4 dintisori jos si nici unul sus.De o saptamana nu-i mai pasez mancarea ci ii dau bucatele si parca mananca mai bine decat cand era pasata.I-am mai dat gratar de piept de pui si de ficatel. Lya-Mara nu mai lacrimeaza de la operatie incoace dar are mereu secretie galbena si din cand in cand se mai trezeste cu ochii lipiti dar ii mai pun din cand in cand picaturi Tobrex. Ama si bb Mara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am innebunit astazi cautand sandale pentru David. Ajutaaaaati-ma si pe mine! Dar nu-mi dati adrese de magazine unde sandalele costa peste milion ca sa mor daca nu ma apuc sa-i cos o pereche de opinci. Am incercat din acelea cu botul inchis in fatza, ca s-o ascult pe Nana. Esec total! David are piciorul prea gros asa ca-mi trebuie un model cu catarame reglabine ca sa fiu sigura ca-i incap pernutzele. Daca suntetzi dragute si aveti timp sugerati-mi azi ca sa pot sa ma ocup maine de problema ca in cursul saptamanii e imposibil. Gio am vazut pozele Taisiei.E la fel de superba si smucita cum o stiu din parc. M-am hotarat sa-i aiu si ei lui David leagan din acela cu claxon. Noroc cu voi ca eu nu-l vedeam fixat de tocul usii. Cornelia, vazusi mama ce de progrese face fata ta?!? Bai, da e numai a ta? [;)]Ca asa seamana cu tineee... Hai ca mai lucrez ceva si inainte sa plec mai arunc un ochi sa vad ce faceti. Pup U
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D]mamaaaaaa..suntem pe prima pagina...noroc cu Nicol ca ne-a spus, ca nu vazusem.Azi sunt super bucuroasa.[bis][bis][bis] Am fost la cosmetica si l-am lasat pe Razvan cu Maya pe afara vreo ora si taaaaare mandri erau amandoi cand m-am intors.... Am luat-o eu de o manutza si Razvan de o manutza si am mers asa pe strada....ce ne-am mai distrat...[8D] Carmen si bb Maya Alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen:felicitari pt aparirtia de pe prima pagina. F. frumoasa povestea nasterii fetitei tale. Bibi: parca trebuia sa apara si povestea ta, nu. Despre sandalute pot sa-ti spun ca au in Bucur, la etaj, in aripa nou renovata dinspre piata. Vezi ca are intrare separata (pe partea cu piata). Eu, de fapt , am vazut si la Leonardo in Carrefour, dar nu aveau talonete (acolo erau de la 670 la 800 mii lei). In Bucur sunt in jur de 5-6 sute. Distractie placuta tuturor in acest final de spat. Magda si bb Alex puisor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bibi, incearca la Crido Kids pe Mosilor...este un magazin numai cu pantofiori ptr.copii...eu i-am luat Mayei cu 900.000 lei, sunt de piele exterior+interior, dar au si mai ieftini.... Oricum eu am dat atatia bani in ideea ca primii pantofiori sunt cei mai importanti..in ei invata sa mearga si este f. important sa aiba toate elementele necesare...taloneta, talpa flexibila, sa le tina glezna... M-am tot uitat si eu prin alte parti dar nu am vazut nimic interesant. Noi am trecut la haine de vara..pantalonasi scurti si tricou...imi vine sa o mananc toata cand o vad cu manutzele si piciorusele goale.. Carmen si bb Maya Alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna,fetele! noi suntem foarte bine.dar in dilema! soacra mea ma indeamna sa renunt la pastile si sa mai facem un bebelus.a zis ca vrea sa iasa la pensie in 2 ani-dar cred ca ar putea iesi si mai devreme daca e nevoie.pe de o parte ar fi super sa fac copii maricei pana termina facultatea si apoi sa ma ocup apoi de mine si de ce voi face pe plan profesional.pe de alta parte ma gandesc la ce trebuie sa fac pana sa ajung acolo.o sarcina...o nastere...si apoi sa o iau de la capat cu totul.imi doresc un baietel...acum alexandra e ai mare...o sa fie greu cu ea si cu un bebe dar... in fine...problema este ca eu de cateva saptamani ma simt ciudat.o tensiune in burtica de cateva zile...ameteli,neputinta...pofte-dar eu mereu sunt pofticioasa...iau Mercilon...deci sansele ar fi cam 1%...dar azi am sangerat putin...desi mai am 2 pastile de luat si de-abia apoi sa imi vina ciclul...azi sangerarea a fost sporadica...pana la ora asta...nu stiu...mi-e teama sa imi fac testul...vorbind cu razvan am hotarat ca oricum este bine.va fi un copil dorit si asteptat...iar daca nu e,nu e!dar mi-e ca imi fac iluzii...ne imaginam cum va fi cu un baietel...mi-e frica sa fac testul...doamne,ce incoerenta sunt!dar voi ma intelegeti,nu?copilul acesta nu va umple niciodata golul din sufletul meu...dar mi-l doresc...asa cum mi-o doream pe alexandra chiar dinainte de a o concepe!:)) Alexandra mare si Alexandra mica...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...