Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iunie iulie 2003 (19)


Recommended Posts

ce mai fac fetele? noi azi mergem la control sa vedem cum mai stam..de abia astept. Am si eu o problema pentru la mare....daca ii lasam fara pampersi, in funduletzul gol...nu riscam sa ne trezim cu kk ..asa ..din picioare..ca pana la vara vor merge cam totzi. Si noi venim cu tati la intalnire pe 6. 1. Andra 2 Bobi 3. Carmen http://community.webshots.com/user/carmenmaya Carmen si bb Maya Alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am vazut si eu pozele Mayei. O dulcica de fetita! Bibi, bineinteles ca as vrea sa ne vedem. Chiar ma intrebam daca nu mai vine nimeni pe litoralul romanesc. Vad ca, in general v-ati orientat spre tari straine. Si eu care visam o intalnire la Constanta. Ma intorc la treaba. Va pup! http://community.webshots.com/user/cornelianis
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

1. Andra 2. Bobi 3. Carmen 4. Magda Mie mi-ar conveni mai mult sa fie intalnirea intr-un loc in care sa pot ajunge mai usor, pt ca tati nu va putea pe 6 sa ne duca nicaieri (am mai scris eu despre asta) fiind ocupat cu alegerile locale, dar pana una alta ne vom descurca noi cumva. Magda si bb Alex puisor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai dragutzelor, ce-i cu voi? Pe unde umblatzi? Frumos, frumos afara, dar pe net chiar deloc, deloc?
quote:
1. Andra 2. Bibi 3. Carmen 4. Magda
Magda, daca vrei venim noi sa te luam cu masina. Mairama in spate doua locuri libere. Pup U
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmenutza dulce si scumpa fetita ta! Sa-ti traiasca comoara mica! Alexandra mea vrea sa le faca pe toate deodata: acum ca a dibuit cu mersul de-a busilea, incepe catinel sa se ridice in picioruse. Chestia cea mai draguta e ca se agata de pantalonii mei si trage de ei pina ajunge in genunchi si de-acolo gata, e prea grea poponeata. Iar eu parca-s Pacala cu nadragii pe vine. Dar ce nu face mama pentru puiul ei????
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

azi plecam iar la tara, dar venim pana pe 6 si venim si noi la intalnire... de-abia astept!!! asa ca a fost buna confuzia, subscriem. acum bebe face bau asa: decat intoarce capul putin intr-o parte si dupa aia se uita la noi sa ii spunem "bau". e asa dulce... ref reclame, la noi intotdeauna a fost si ramane ciocolata poiana cu copilul si bebelusul, si bineinteles locul 2 lupul ierbivor. va pupam, bobi si bb andi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, fetelor!!! N-am mai reusit de foaaaarte multa vreme sa intru pe net, am avut ceva probleme cu PC-ul [(pc], bata-l vina! N-am reusit nici eu sa citesc decat putin din ce-ati scris, asa ca in mod generic va felicit pt realizarile pe care bebicii le-au facut intre timp... Va felicit pe toate/toti care va serbati ziiua numelui astazi - LA MULTI ANI!!![bis][alcool][bum][cheers][bere][s] Sa ne laudam si noi, Tudor a inceput sa faca cativa pasi singur, intre mami si tati (sau alte variatii pe aceeasi tema de 2 persoane).merge bine daca e tinut de manuta, insa se tot apleaca cand vede obiecte de interes: pietricele, jucarii, chistoace, etc, asa ca pe afara mai mult are o pozitie de aruncat/cazut in cap, decat de mers. In iarba daca il duc se aseaza imediat in fund si pleaca in 4 labe, asa ii place lui. Cu hamul sta spanzurat, cauta pe jos diferite chestii... cred ca trebuie sa mai am rabdare, pana se obisnuieste. In rest, a fost tare racit saptamana trecuta (peste 39 de grade vreo 3 nopti), acum a ramas cu o tuse urata, dar ii dam noi de capat si la asta. Acum a inceput sa manance binisor, cum papa el de obicei, zilele trecute i-am dat o cireasa[pofta], i-a placut... Si svaiter, o feliuta mica, a mancat-o singurel, din manuta. va pupicesc pe toate, imi pare rau ca nu vom participa la intalnire, insa noi suntem provinciali... daca dragoste nu e, nimic nu e!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...