Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici de Sept.-Oct. 2004 (15)


Recommended Posts

Salut fetele! Garo, iti tinem pumnii si sigur totul o sa fie bine! Georgiana, ma bucur ca l-ai vazut pe bebe mic. Si eu ma confrunt cu aceeasi problema (secretie mai abundenta). Deci ti-a confirmat si tie ca este normal in sarcina? Fetelor, mergem astazi la curs la Municipal? Unde ne intalnim si cum ne recunoastem? Adela, frumoasa si pozica asta. Mihaela, 23 ani si puiul mic de 21 saptamani si 3 zile Dr Branescu, Polizu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mihaela, ce zici, ne recunoastem dupa burtici? Eu nu stiu prea bine care este intrarea la Municipal...Ne intalnim pe la Eroilor?(adica sper ca voi putea fugi de la serv) Si eu stiu ca e normal sa avem secretie mai abundenta, deci eu nu m-am speriat cand am observat ca am problema asta. O sa dispara dupa ce nastem. Pupici irina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna burtici! Cali, si eu am probleme cu somnul....cred ca toate o sa avem la un moment dat problemele astea.....sunt normale....lasa ca trec....dupa ce nastem! Cristia, [dual]la bb tau jucaus! Geo, esti o figura.....cum sa ai burta prea jos? Stai linistita, ca nu toate ne "purtam" la fel sarcina!E super draguta burtica ta! Scurgerile mai abundente sunt absolut normale in sarcina. Atentie insa daca apar mancarimi, sau miros urat! Atunci e cazul de mers la medic, in rest e ok! Pupici, Ioana si bb mic(20 sapt. si 6 zile) http://photos.yahoo.com/pufymic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, Eu zic sa ne intalnim chiar acolo unde se tin cursurile, pentru ca de exemplu eu nu stiu exact cand ajung - la 5 abia scap de la serviciu, lucrez aproape dar s-ar putea sa intarzii 10-15 minute. Cursurile se tin in Ambulator. Cum va uitati spre spital din statia de la Eroilor este cladirea mai mica, ca o aripa separata, cu vreo 3-4 etaje din stanga spitalului. Cand intrati fie intrebati pe cineva, fie intrati pe holul din stanga si intrebati de barulet (acolo unde se tin cursurile este un barulet cu sucuri, sandwich-uri si altele). Ce ziceti, e OK? Adela si BB (20 sapt si 2 zile)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irina, zic sa ne intalnim direct in sala unde se tin cursurile. Intrebam la poarta cum ajungem la sala si acolo ne recunoastem. Voi fi imbracata cu un pulover crem si pantaloni negri si voi tine in mana o umbrela (cu flori albastru cu grena). Te astept in fata salii si...cu tupeu intrebam pe cine apare daca e de pe forum [:D]. Ce intalniri ne dam si noi! Mihaela, 23 ani si puiul mic de 21 saptamani si 3 zile Dr Branescu, Polizu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna burtici, Nici nu vroiam sa va spun inca, dar Pufymic zice sa nu tac, asa ca iata: cred ca azi dimineata am simtit-o pe Ilinca, dar nu sunt sigura.Era mai mult ca o impresie, ca niste bule in burtica, sau poate ( of, ce urat ma exprim!!!) ca un inceput de " vanturi", dar fara finalitate....Nu stiu ce sa zic? O fi fost ea sau doar imaginatia mea, nu stiu! De-abia astept sa o simt mai bine! Georgiana, unde vezi ca ai tu burtica jos? Esti foarte frumusica! Va invidiez ca va duceti azi la cursuri, neaparat sa nu uitati si sa intrebati daca nu se pot face si mai tarziu..[V] Garo, ce-ai facut la amnio? Cum a fost? Cand iti dau rezultatele? Patrice si Ilinca ( DPN 19 oct) http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/nature474/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nature - si eu simt "bule" de ceva vreme...grividutzele cu experienta mi-au zis ca asa se simte la inceput...felicitari! Apropo de cursuri - daca te consoleaza cu ceva si eu sunt in aceeasi situatie cu tine, dar au promis fetele ca intreaba daca se tin si mai tarziu sau in we... Camelia, DPN 9 oct
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irina, nu-i nimic...asta e. Adela, tu vad ca ai mai ramas si cu mine. Ne vedem acolo! Nature, sigur e bebe mic ce simti tu! O sa vezi ca in curand o sa-l simti din ce in ce mai bine! Mihaela, 23 ani si puiul mic de 21 saptamani si 3 zile Dr Branescu, Polizu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...