Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici de Sept.-Oct. 2004 (15)


Recommended Posts

Fetelor si eu sunt una din nefericitele care termina serviciul tarziu si nu pot ajunge la cursuri. Sa ne povestiti si noua maine si poate intrebati daca nu se pot tine mai tarziu. Cali, sa-mi zici si mie daca gasesti un model de rochita, trebuie sa merg la o nunta, 2 botezuri si o casatorie civila si n-am model de rochie. M-am convins ca in oras e imposibil sa gasesti ceva mai elegant pentru burtici. Unde mai pui ca vine curand si propria mea casatorie civila si pentru asta n-am nici rochie, nici material, nici idei. Asa ca, ajutati-ma si pe mine cu sfaturi. Si, apropos, stie cineva cum poti sa faci la sfat ca sa te programeze sigur intr-o anumita zi la o ora normala? Noua ne-a zis la sectorul 5 sa venim cu 12 zile inainte cu actele si ne programeaza, dar tare mi-e teama ca ne trezim cu o ora foarte matinala sau, mai rau, cu un "nu avem loc", Si n-ar fi nimic daca nu am avea dat avansul la restaurant. Raluca DPN 8 oct.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Patrice, sigur e bebita Ilinca..in scurt timp o vei simti din ce in ce mai tare.. Georgiana, nu mi se pare jos burtica.. Linda, sa-ti traiasca baietzelul!! NAty, si fetele care ai sunt interesate, uite un link de unde te poti inspira, cu modele ptr diverse ocazii: [url]http://www.imaternity.com [/url] si [url]http://www.maternityclothingonline.com[/url] de-abia astept sa ne povestiti si noua cum a fost la cursuri! o seara frumoasa si linistita! Cali
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irina ai o burtica super frumoasa! Intr-adevar e maricica si sa fii mandra de ea. Mie nu mi se pare ca esti grasutza! Cate kg ziceai tu ca ai pus? Je am pus 5 da burtica nu-i asa de mare ca a ta! [pup]Cristiana si bebe din burtica (21 saptamani si 2 zile)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...