Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de Martie - Aprilie 2004 (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns
CLAUDIAAAAAAAAA..ce SCUMPETE DE BAIAT s-a facut!!!!!!!Si tu esti tare frumusica,ti-ai revenit super dupa nastere!!! Eu mor dupa ultima poza a lui Raul,in care e cu tati..vai ce dulce e,cred ca mi-o salvez si eu pe calculator,sa-l mai arat din cind in cind lui Amelie!![amoras]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bum][bum][batetoba][batetoba][bis][bis]AM FACUT SI NOI O LUNA[s][s] SI AVEM 5.750, 59 CM LUNGIME SI 39 LA CAPUT, ce mai sunt fetita mare [s][s][s]Stephanie noi suntem tare cumintica de la un timp mai ales noaptea, ne trezim sa mancam pe la 2- 3 apoi ne pune mami in patut si stau acolo cumintica pana mai adorm eu, asa ca si mami doarme chiar daca eu mai ganguresc si vorbesc cu jucariiile si pitici mei ma mai trezesc pe la 5.30 -6 ca mi fomita si apoi e drept ca nu mai doarme mami, pana pe la pranz dar sunt cumintica tare si pap bine [alcool][alcool][alcool], se vede nu cat am pus pe mine...-1250 de cand am venit acasa noi mergem in fiecare zi la aer chiar daca uneori e si mai racoare si tare mult imi place. As sta toata ziua afara. Uf parinti astia nu castiga odata la loto sa ne mutam si noi la casa noastra[bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang] fetelor noi nu avem nimic programat de botez, cum socrela pleaca in 2 saptamani, o sa fim singurei asa ca mai stam un pic pana la botez, am zis ca prin iulie la inceput, anyway sa mai crestem un picutz si eu m-am umplut de alunite mai ales pe sani, si am fost ieri la doctorul de familie dar am uitat sa intreb de ele va las ca mi fomita Corina si Stephanie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragi mamici si bebelushi, am intrat sa ne luam "la revedere"[recevere] [bis][bis][bis] pentru ca ne mutam, provizoriu, la tara, la aer. Simbata facem botezul si apoi raminem la resedinta de vara a bunicilor. Nu stiu cit voi rezista doar cu tvr1 si 2 si protv, cu 3 programe de radio si fara calculator, dar stiu ca e bine pentru Ana sa stea la aer curat. Asa ca 2-3-4 saptamini nu mai vorbim, o sa ne fie dor de voi!!! [:(][:(][:(] Noi va dorim toate cele bune si sa fiti cuminti si mincaciosi! [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Miri si Ana (08.04.04)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miri, odihna placuta la tara; sa stii ca sunt invidioasa ca poti pleca la aer curat cu bebita; tare mi-as dori si eu sa pot pleca! In orice caz o sa ne fie dor de tine si te asteptam! Clau, sa stii ca ai un pui de nota 20! E asa frumoooooooooooooos si dulce! Sa-ti traiasca! Ma bucur mult de tot ca ai avut un botez frumos si sa stii ca mi-a placut mult tortul acela cu kiwi pe deasupra. Mi-ai dat o idee. Corina, la multi ani pt puiuta ta, sa-ti traiasca! Si Micky, sa-ti traiasca nepotica! A! Sa stiti ca zilele astea nu lenea m-a oprit sa intru, ci faptul ca am fost fff bolnava, am stat la pat cu comprese cu spirt pe piept si cu pernuta electrica si cu otet la picioare samd. Acu ma simt ceva mai bine, dar tot tusesc. A fost azi tati cu puiul la dr si iar ne-a laudat; avem deja 4,800 Kg si se pare ca are o evolutie f buna, e deja cat un copil de 3 luni dupa feul cum isi tine capul si alte chestii. Si acu va las ca miorlaie, se plictiseste cred in patutul lui. Va pup. Kiftelutza Kinder & Ardeiu'
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc pentru urari si felicitari!!! Toate avem copilasi frumosi, sa dea Domnul sa fie si sanatosi si cuminti!!! Mickyyy felicitari pentru nepoata!!! Sa va traiasca!!! Corina dar sunteti de-a dreptul mari si cuminti!!!! Felicitari!!! Miri imi pare rau pentru ca nu vei mai fii pe aici, dar las' ca e mai bine la tara, aer curat...si eu as vrea sa am sa merg undeva la tara[q][q][q] Roxana imi pare tare rau pentru ca nu te-ai simtit bine...sper ca esti bine acum...Mai dar e chiar mare Andi al tau...Si Raul isi tine foarte bine caputul si gangureste ffff mult...Maine vreau si eu sa merg la control la cabinet... Mai dar ce o fi cu Veve ca nu a mai aparut de mult pe aici??? Nu stie niciuna de ea nimic???? Noi suntem mari plimbareti, suntem aproape toata ziulica pe afara la plimbare si e tare bine...Eu am inceput si sa fug si ma simt din ce in ce mai bine.... Va pup si vedeti ca am mai pus o tona de poze!!! http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea am timp azi sa scriu, ca trebuie sa vina socrul meu in vizita si am de facut pregatiri. Insa nu vreau sa uit sa ii urez Elenei "La multi ani" si multa sanatate si tot ce isi doreste de Sf Constantin si Elena. Nu sunt sigura daca mai e cineva care isi sarbatoreste azi ziua numelui, insa daca uit pe cineva imi cer scuze si le urez aceleasi ganduri bune! Kiftelutza Kinder & Ardeiu'
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si noi azi la cabinet pentru masuratorile de rigoare si [am]: avem 5.500, 56 cm si 40 diametru capului...am crescut foarte bine de la 3.500, 51 cm si 35 diametrul... Din pacate avem din nou panaritium, dar l-am depistat de data asta din timp si nu s-a mai manifestat ca si data trecuta...acum am facut un exudat faringian ca sa vedem din ce cauza tot apare...maine imineataimi fac si eu unu'... Ce vreme faina e afara ca daca ar fi dupa noi(Raul si eu) nu am mai intra in casa, dar trebuie sa mai si mancam....[pk][roker] Ce liniste e pe aici!!! Va pup!!! http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor[bang][bang][bang][bang] ce facui ce nu facui ca pierdui tat ce scrisai pe aici[bang][bang][bang][bang][bang] Elena La multi ani si de la noi[pup][pup][s][s][s][s] noi suntem singurele acasa, pleca familia in vizita , galusca doarme de zor, cred ca de la vremea asta inorata si presiunea de afara, asa ca mami ce sa fac fugutza pe forum.... aici e weekend lung, dar ce folos ca se anunta furtuna si ploaie cat incape pt zilele astea[bang][bang]stam acasa si [alcool][alcool][alcool] fetelor cum ii tzinetzi pe BB in casa la caldurile astea? ca eu il mai las peste zi in tricouas si ceva scurt sau chiar numai body, numai tot buni face scandal ca se raceste fata. Claudelul ce mai Raulito e un dulcic.[pup][pup][pup]de la Stephanie Mirinda uite de asta as veni si eu acasa cateva luni pe la Romania. Are mama casuca la tara la padure, aer proaspat dar de.... Stam aici la parcul de langa noi, si aici e bine dar cu caldurile astea .. continui dupa papa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...