Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Celulita - stimulare electrica. Rezultate?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by elara
Supliform ca am aflat ca e foarte bun. Eu am mai folosit acum ceva timp Supliform dar nu constant si prea putin timp. Dar acum m-am convins mai ales ca e cu extract de iedera si cineva tocmai lauda iedera. Maseoza mi-a zis ca e chiar mai bun ca anticeluliticul meu de la Avon. Si mi-a mai recopmandat pentru circulatie crema de galbenele - zilnic. Si cica ajuta excelent si zonele cu vergeturi. Multumesc pentru tot ce am invatat din experientele voastre. Succes la toate. [flo] "Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni." Seneca
Unde se gaseste Supliform si cat costa? [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 8 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 37
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ruxi, Supliformul se gaseste la Plafar. De acolo am luat eu ieri si am dat 67 de mii pe el. Insa e un tub nu prea mare, cam cat o pasta de dinti obisnuita. Si m-a cam nemultumit ca desi scrie ca se aplica printr-un masaj de 10 minute intra repede in piele asa ca ori adaugi din tub, ca sa alunece mana ori (cum am facut eu aseara) adaugi alta crema (eu am pus din cea de la Avon). Si dupa un timp gelul asta de la Supliform se cam incleiaza pe maini dar scopul conteaza, nu? [;)] Si pentru cele sensibile va avertizez ca are un miros foarte puternic oarecum mentolat parca(mie imi place) . Ane2, crema de galbenele e de fapt un unguent (m-am exprimat eu impropriu cand am zis crema) si l-am luat tot de la Plafar cu 32 de mii, o cutie obisnuita de cca 5-6 cm in diametru si vreo 3 in inaltime si e cam gras acest unguent. Chiar foarte gras, asa ca e de preferat sa fie aplicat seara iar eu am fost sfatuita sa aplic si o folie de plastic peste el sa nu se absoarba in haine dar cred ca as muri de cald si mi-e si teama putin sa nu-mi faca rau la venele mele, si asa cam ingrosate, prea multa caldura. Pana dimineata sunt cam multe ore sa stau cu folia aia...asa ca nu am pus folie. "Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni." Seneca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca nu ai chef de masaj zilnic, cu Supliformul poti face impachetari in folie, cam de 2 ori pe saptamana e suficient. un tub ajunge la 4-5-6 impachetari, in functie de suprafata ... eu am 1,60 m si 80 de kile, iar un tub imi ajunge la 4 impachetari de la talie in jos. jos cu kilele in plus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oki, multumesc frumos pentru sfaturi. Da rezultate bune metoda? De unde ai aflat ca putem folosi sia sa Supliformul? Imi place sloganul tau e asa incurajator. [cool] Jos cu kilele!!!!! A inceput lupta cu celuluitaaaaaaaaaaaa!!!!!! [cool][cool][cool][:D] "Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni." Seneca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by elara
Oki, multumesc frumos pentru sfaturi. Da rezultate bune metoda? De unde ai aflat ca putem folosi si asa Supliformul? Imi place sloganul tau e asa incurajator. [cool] Jos cu kilele!!!!! A inceput lupta cu celuluitaaaaaaaaaaaa!!!!!! [cool][cool][cool][:D]
Pai, am vazut, pe vremuri o reclama pe M6 la ceva crema anticelulitica, la care trebuia impachetare intr-o folie speciala. In Romania nu aveam cum sa-mi comand acea crema si m-am gandit ca de ce n-ar merge si cu produsele noastre, asa ca am adaptat metoda la posibilitatile mele, doar ca pe atunci nu stiam de Supliform, ci aveam un gel anticelulitic nici nu mai stiu ce marca. Rezultatele au fost minime - adica subtiere ioc, doar o piele mai fina. Am aflat de Supliform mult mai tarziu, cand l-am vazut la o colega de serviciu, care i-l recomandase doctorul pt. circulatie periferica. Am citit prospectul si am zis ca merita incercat. Problema a fost doar ca nu aveam timp pt. impachetari. Acum insa, se pare ca merge. Ma chinui sa-mi amintesc in fiecare seara de Avon, iar cu impachetarea sunt pe pozitie: de 2 ori pe saptamana. Rezultatul: 2 cm in minus [bis] E un rezultat multumitor pt. mine dar nu indeajuns, pt ca inca mai am celulita de dat jos. [bang] jos cu kilele in plus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...