Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici de Iulie August 2004 (61)


Recommended Posts

Apropo de carti, ati citit "Cel mai simpatic ghid de sarcina"? E o super carte, v-o recomand! E scrisa de o tipa care a nascut patru copii, e un fel de jurnal al ei, super misto!!! Mie mi-a placut enorm de mult! NU seamana deloc cu cartile despre sarcina si e si foarte amuzanta! Voi ce carti faine ati citit? Diana, 26 ani, gemeni/rac Fetita Strumfita - 24 de saptamani in Burtica DPN 30 august, Sp. Municipal
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns
sincera sa fiu abia astept si eu sa ma plictisesc nitel....oare oi putea? de LUNI (24) incepe santierul!!! pls tineti-mi pumnii....sa fie ok si sa se termine cit mai repede!!!!! sper din tot sufletul ca in 6 saptamini dupa aceea sa ne putem muta....nu de alta dar va fi periculos de aproape de numaratoarea inversa...daca totul e gata in saptamina 5-11 iulie sunt super multumita, promit!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxi, iti urez sa se termine toata tevatura in termen si sa fii si multumita de ce va iesi! Eu nici nu ma gindesc inca sa ma apuc de ceva - e drept ca la noi e vorba doar de camera lui bebe - doar dupa 1 iulie si cred ca e timp berechet! Gabriela [gravi] saptamina 30 31 ani, zodia: gemeni DPN 25 iulie 2004 http://community.webshots.com/user/leelooga Dr. Florina Mihalache - CFR2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am citit si eu cartea, Diana si chiar e simpatica! O mai rasfoiesc din cind in cind, atunci cind ma apuca depresia... In rest nu mai citesc carti despre sarcina ca mi se pare ca nu mai e nimic nou de aflat - m-am intors la cartile de beletristica... Gabriela [gravi] saptamina 30 31 ani, zodia: gemeni DPN 25 iulie 2004 http://community.webshots.com/user/leelooga Dr. Florina Mihalache - CFR2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, ce vrei sa faci in camera la bebe? AAA, am uitat sa va spun ca vineri seara am primit mobila lui bebe (nenea cu mobila a terminat-o cu trei zile mai repede) si arata suuuper. Nu ma asteptam sa iasa asa de bine, nici nu zici ca e facuta la comanda. O sa ii fac poze sa o vedeti si voi. Andreea, 26 ani-Pesti, DPN 4 iulie, dr Bogdan Marinescu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De unde iau si eu cartea asta? Andreea,te rog fa poze la mobila si minuneaza-ne,chiar nu stiu ce model sa fac. Lia,candidoza netratata are urmari deranjante atat asupra ta (mancarimi,usturimi,prurit) cat si asupra copilului (se ia la nasterea naturala).Dar de ce nu se trateaza,ca nu e complicat tratamentul?Acelasi tratament trebuie sa-l urmeze si sotul ca altfel nu faci nimic.Orice tratament cu antibiotice trebuie insotit cu un tratament antimicotic. Monique si bebe mic 25 sapt.,DNP 30 august 2004 28 ani, sagetator http://community.webshots.com/user/monicaotelea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni, nu stiu ce sa zic... e vorba de acea scurgere sporadica de care tot vorbeam pe aici si spuneau fetele ca o cam au toate...nu simt deocamdata mancarimi, usturimi, Doamne-Ajuta. Unele fete au zis ca nu necesita tratament, nu stiu ce sa fac. lia 27 sapt de la UM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...