Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici de Iulie August 2004 (61)


Recommended Posts

Da, pana la urma cred ca o sa fac fie o mobilizare generala la bucatarie, chemand la "arme" pe toti comesenii, fie o sa-mi infig degetul in telefon si o sa comand ceva. Oricum daca gatesc ceva o sa fac ceva simplu si rapid, carne fripta si cartofi, o salata si basta. Cui nu-i place, nu haleste si punct. Daca e bun pt. mine si bebel tre sa fie bun pt. toata lumea. lia 27 sapt de la UM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns
M-am intors si eu, am dat o raita prin Carrefour sa iau un cadout pt. o colega. Si acum sunt putin dezamagiat pt. ca patutul pe care pusesem ochii nu mai e la reducere si acum cost 5.500.000. Da' mi s-a pus ata de rau pata pe el,incat o sa-l iau oricat ar costa! Se leagana singur, are vreo trei viteze, e o minune de patut!!! Cam atat am facut eu azi. Si am mancat tort!!! Monicule, unde esti??? Diana, 26 ani, gemeni/rac Fetita Strumfita - 24 de saptamani in Burtica DPN 30 august, Sp. Municipal
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor ce se intimpla azi cu site-ul? eu nu l-am putut accesa deloc de vreo 3 ore....tocmai cind ma eliberasem un pic. hihihihihi, Lia eu sunt in aceeasi situatie cu tine, numai ca am decis eu sa facem un mic party miine...si uite asa ne-am adunat 8 oameni. dar voi face doar vreo 15 feluri de gustari (salate, pateuri, chestii din astea), vreo 3 prajituri, de baut si gata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox, nu stiu ce are sit-ul de vreo doua zile... merge super prost, si eu m-am chinuit ceva pana am dat de voi si am reusit sa scriu un mesaj Ai grija sa nu stai prea mult in picioare. Ce sarbatoriti? Andreea, 26 ani-Pesti, DPN 4 iulie, dr Bogdan Marinescu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Patutul asta de care vorbeam noi se leagana doar daca il programezi. Altfel, sta fix. E foarte dragalas si are si salteluta reglabila, il poti face si tarc... Diana, 26 ani, gemeni/rac Fetita Strumfita - 24 de saptamani in Burtica DPN 30 august, Sp. Municipal
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamaaaaaaaaa!!!!! Roxi, da ce-ti veni? Tu faci un adevarat festin acolo. Daca te tin bracinarele, da-i bataie ! As face si eu dar nu-mi gasesc cheful, nu stiu pe unde o fi, cred ca sta lenea cu fundul pe el si cum are un fund mare, nici o sansa sa scape[:D]. Eh, oi vedea, daca da Domnul sa ne simtim bine s-ar putea sa am energia sa gasesc si cheful. Aici de azi pana duminica e festivalul berii...dar vremea nu prea e grozava. lia 27 sapt de la UM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...