Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum vi se pare viata in Japonia? (10)


Recommended Posts

Fataaaaaaaaaaaaa......da scriserati nu gluma! [:D] Pai sedere placuta noilor veniti...ca parca vazui ca-s ,...si `` la multi ani !`` pentru sarbatorite, desi cam tarziu , scuzoaie... Eddy suntem bine mey, grei da bine.Daca imi mai creste burtoiu mult o sa am nevoie de neste proptele sigur...ca la scobitorile mele de picioare stabilitatea pe verticala incepe sa dispara usor da sigur.Hiiiiiii ma manca in ..dos azi sa ma pun pe spate pe jos si sa ma cracesc oleaca [aerob]...si ramasei asa pe spate ca testoasa pana cand catadicsi taty sa vina sa ma ridice! Fratilor belea, singura nu mai am sanse sa ma ridic daca pic intr-o pozitie d-asta !Maine merem sa ne vedem cu Pity.....da dupa cum impinge in durtoi io zic Eddy ca nu mai avem mult....da spune taty cand si ce si cum ca il invatai sa spuie[:D]! hai ca va pup si ne mai auzim aaaaaaaa....vazui si io samuraiu`...beton film si tare mi-a placut de Taka, si de chelu[:D] ana http://community.webshots.com/user/natzumi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mercic de raspuns,Sorina [asia] Kiar daca locuiesc pe partea cealalta a parcului,adica in intersectzia Catzelu cu Baba Novac,shtiu destul de bine zona.Kiar pe Codrii Neamtului locuiau citziva dintre cei mai buni prieteni shi colegi de liceu de-ai mei.De la Mega Image,daca mergi un picutz inapoi(spre capatul troleului 92)ajungi la Big Alba.Iar ca sa ajungi la parintzii mei acasa,ai 2 posibilitatzi:ori iei troleu' 92 spre centru 3 statzii(Potcoava,Gloria shi Catzelu)ori 311 o statzie shi gata. Uff,ce dor mi s-a facut iar de casaaaa [q] PROMIT sa ne vedem cind vin in tzara [flo] Gata,va [pup] shi plec la culcare. Eddy & Antonia Naomi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani si din partea mea si toate visele sa vi se implineasca. [flo] (bun gasit si tuturor celorlalti, ma simt tare bine printre voi, mai ales ca observ o mobilizare fantastica din partea voastra in urari de bun venit, la multi ani si alte ocazii... Tineti-o tot asa...) www.samurai.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci mult fete!Am sa incerc sa dau amnaunte ..am fost 5 fete romance cu copilasi,a fost super..cadouri frumoase si le multumesc!Acum sunt putin[alcool]...ne-am distrat ,ne-am depanat amintiri..de fiecare ,ce ,cum si in ce fel s-au casatorit,copiii se plictiseau ,mai plageau,dar frumos.Al meu sot a avut o rabdare de fier,sa stea cu noi,sa nu inteleaga ,sa ne gatesca yakiniku,sa ne roage sa mancam caci nu ne prea incumetam de atata vorba,fiecare avea ceva de spus ,unele multe de invatat,asta in legatura cu sotii nostri[;)]am barfit si noi[:I]noroc ca al meu sot nu prea si-a dat osteneala sa invete limba romana,ca altfel....[:I].Cu ocazia aceasta am sarbatorit si ziua sarutului..nu?Azi parca asa a fost,bineinteles si noua mea casa.Bucuria mare a fost ca le-a placut ,casa este mare si pare mai primitoare acum,Manami chan a putut sa se zbenguie (fetita lui Mirela de 3 ani ,o prietena buna )a alergat toata casa si sotul meu dupa ea..[:-)))]mai ales ca am avut balonase in toata casa ,se amuzau amandoi spargandu-le[:D]Sper sa reusesc sa fac si eu un album sa vedeti in curand familia si prietenii,asta dupa ce vine fata,adica joi[:D]sunt fericita acum.Frumos lucru este sa-ti petreci timpul liber cu prieteni,asa parca nu te mai simti singur,parca ai din nou puteri pentru saptamana viitoare.Hai am inceput sa ma lungesc cu vorba,ce nu-mi sta in caracter.Va multumesc si-mi pare rau ca sunteti departe,Ralu si Sorina sper ca ati sugitat ca ma gandeam la voi...pacat ca nu ne putem vizita oricand..sper totusi sa reusim sa ne vedem[dual] Va pup pe toti si numai bine![flo][flo] Ps:tot azi am reusit sa instalez si eu yahoo beta,e frumos ca pot asculta muzica si parca-i mai omosiroi. Dan_jp scuze am o intrebare,eu nu ma prea pricep,de ce nu pot sa instalez filme pirat adica CD?calculatorul meu refuza ..si face ca toate cele cand bag un Cd de acasa cu filme,azi au incercat fetele (mai destepte)sa-l instaleze ,da nu...refuza..orice piraterie,de ce?Fata mea cica ea se pricepe si o sa faca ea marea cu sarea ,dar nu prea cred sa reuseasca,am incercat diferite variante,eu nu doresc sa instalez dar ea (fata) este lesinata dupa filme....si mai ales astea care apar noi,cica are ea acasa Cd-uri cu filme noi,ca o sa aduca si vrea sa le vad si eu,ce ma fac?Eu am un toshiba 2000 Windows Xp ,Dvd-ul este ok ..dar chestia cu Cd refuza..[neand]sunt eu batuta in cuie? Angi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce dragut...e plin de mesaje aici si veselie multa[bum].... Eli, felicitari pentru baietel. Sa fie sanatos si norocos... Sorina, sa te bucuri din plin de noua ta casuta.Hai noroc![bere] Angi, [s] tot ce iti doresti si sa ai parte numai de lucruri minunate. Sanatate si numai bine la toata lumea[8**], Irimell
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Angi la multzi ani si sa ai parte numai de clipe fericite!![flo] Multa sanatate si toate dorintzele sa ti se indeplineasca![bis] Si eu mi-as fi dorit sa fiu acolo si sa ciocnesc un pahar de shampanie si sa itz mananc juma de tort(doar ce am terminat cura de slabire[:p]). Si eu am messenger beta. E fain si noroc cu Eli ca l-am descoperit.[cool]
Ana era sa fac infarct cand am vazut ca intreaba Eddy de tine si nu vii repegior-repegior cu raspunsu`. M-am gandit ca s-o fi intamplat marele eleniment si pe aici nu stie nimeni nimic.[8D] Hai ca il asteptam pe taty al tau cu veste cea mare si apoi mergem la baut[berica]
Eu in WE am fost la "Mambo festival"- un fel de doua feluri organizat de americani. Mey fratzilor eu aveam impresia ca mi-s singura si parasita pe aici , dar va spun cu sinceritate ca era sa cad pe spate cand am vazut vreo 300 de gaijini stransi intr-un singur spatziu . La festivalul asta proportzia a fost urmatoarea: 70% americani, 10% nihon-jini si cam 20% others(la categoria asta intrand coreeni, chinezi, pakistanezi, nemtzi, malaezieni, indonezieni, una bucata poloneza si una bucata romanca-adica je[;)]). Biletul a fost 1000yeni/persoana -destul de ieftin pt muzica si antrenul de acolo. Am vazut diferite show-uri cu dansuri specifice unor tzari, s-a organizat country corner- de unde puteai sa cumperi mancaruri traditzionale (am mancat un fel de omleta coreiana facuta in ulei de cocos si impanata cu banane si un fel de carnat suuuper piparat plus kimuchi-deliciu pt ulcerul meu[}:)]- si apoi niste prajiturele cu ananas din Indonezia[^]), de pe la americani am cumparat niste CD-uri cu El condor pasa si apoi am fugit sa bem o bere nemtzeasca. Barbate-meu mai mai sa isi ia butoiul acasa. [:D] Cu greu l-am dezlipit din coltzul nemtzilor! [alcool]Muzica pt totzi si de toate neamurile dar spre sfarsit a cantat o formatzie -TNT- se numeste- care mi-a mers la suflet si care m-a facut sa imi doresc ca cele 2 picioare de lemn ale lui barbate-meu sa fie mai flexibile. Ce mai la deal la vale, m-am distrat super! Daca va spun ca in spatele scenei se vedea oceanul cred ca v-am dat pe spate. [cool] Cand am ajuns acasa consortu` o daduse pe engleza, asa de tare il "hipnotizase" berea Fritzilor de urla dupa mine din totzi rarunchii: "Let`s mambo baby!!!"[:D][:D] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Angi, Jojo! Eli, felicitari pt. baietica din burtica :)))! V-ati gandit la nume? Sorina, sa stapaniti apartamentul sanatosi, si, vorba ta, sa il umpleti de amintiri placute :)))) Si nu in ultimul rand, bun venit celor noi! [flo] Julie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La cumparaturi ...de electronicarii.Sigur v-ati lovit de tot felul de intrebari ...cateva consideratii din propria experienta la http://dan_jp.blogspot.com/2004/05/akihabara.html O saptamana buna. Life moves pretty fast. If you don't stop and look around once in awhile, you could miss it . //Dan.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu putina intarziere... Angi, LA MULTI ANI! [s][s] Sa fii sanatoasa, fericita si mult iubita de cei dragi tie!![pup][pup] Multumesc pt. PM!![flo] Sorina,[flo] va doresc din tot sufletul sa umpleti casa voastra cu micuti Alexi[copil] si frumoase Sorine [zana][;)] Va [pup]! Adina & Luka (2 ani) http://www.babiesonline.com/babies/l/lukayashy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...