Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Lovitura in burtica insarcinata?!? :-(


Recommended Posts

Cristiana, nu cred sa fie motiv de ingrijorare din moment ce nu te-ai lovit rau. Si eu ma mai lovesc usor din cind in cind din neatentie si pare sa fie totul ok. Ca sa aduc si o nota de umor, tocmai mi-am amintit de o cunostinta care mi-a povestit ca in timp ce era prin luna a 8-a, a fugit dupa un autobuz, a uitat-repet a uitat:)- ca e gravida si a cazut pe burta. Acum, cum o fi sa uiti ca esti gravida cind de-abia iti porti burtica, asta nu stiu.[:)]Oricum, bebelina s-a nascut sanatoasa, frumoasa si desteapta si e acum o fetita cuminte de 13 ani.:) Adeline si Anastasia (20 sapt)[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si eu m-am lovit la burtica ,pe la 38 de saptamini .Am fost sa cumparam saltea pentru bebe si cind s-o punem in porbagaj eu am stat in spatele sotului meu ,prea aproape si m-a pocnit cu salteaua de 5 kg. drept in burta .Bebe a fost primul care a reactionat ,s-a retras in viteza ,din dreapta pe stinga .M-a durut burtica 2,3 minute ,nu am putut sa ma misc ,doar stateam aplecata .La control nu au gasit nimic in neregula si bebe s-a nascut sanatos. Sarcina usoara si un bebic sanatos! Mirela si [bonjovi]Cosmin 1 an si 8 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Adeline si Mirela! Adeline chiar ca m-ai facut sa rad cu pofta![:D] Multumesc pentru urarile de sarcina usoara si va doresc si voua sa fiti sanatoase voi si bebeii! [pup] Cristiana si bebe [copil]din burtica (21 saptamani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...