Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 20
  • Creat
  • Ultimul răspuns
mai frumos ca nordul moldovei - vatra dornei... zau ca nu sa ezista! ar face concurenta zona rucar-bran, dar deja a devenit o zona prea putin "de la tara", s-a umplut de vile, etc vektros, te fericesc! si visul meu e o casuta la tara, cu tot tacamul... in fiecare an m-apuca dorul de duca, sa-mi vand apartamentul din bucuresti si sa ma mut la tara... dar stiu ca mi-ar fi imposibil sa stau mai mult de 1-2 saptamani! chiar daca urasc orasele... le apartin, fara voia mea! sa dea Dumnezeu sa reusesti si sa nu-ti pierzi visul pe drum! http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=8697&cid=5405
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gandacelu, s-avem pardon, vrei sa ne batem in partii de schi? [:D] Eu ies la inaintare cu Poiana Brasov si mai pun la bataie si Predealul. Poate vei spune ca in week-end sunt aglomerate, dar pentru un localnic ramane restul saptamanii, cand e mult mai lejer.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai, Vektros, ati descris idealul meu de casa!!!! noi stam aici la sat, avem o casa marishoara, dar n-avem gradina mare- si mai ales n-am copacii aia batrani despre care povestiti voi si cu vitza de vie.... uuuuf, candva, la batranetze, asha am sa fac si eu!!! visul meu cel mai mare e sa am o livada... livada pe care s-o vad primavara inflorind, in care sa culeg toamna fructe iar vara sa ma ashez sa citesc la umbra copacilor... Va urez fericire in casutza voastra si astept cu multa nerabdare poze, cand o gasiti. Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Donia
Gandacelu, s-avem pardon, vrei sa ne batem in partii de schi? [:D] Eu ies la inaintare cu Poiana Brasov si mai pun la bataie si Predealul. Poate vei spune ca in week-end sunt aglomerate, dar pentru un localnic ramane restul saptamanii, cand e mult mai lejer.
draga mea, o sa fii surprinsa sa afli ca sotul meu e predelean (si mare schior, y compris!) stiu predealu, e marfa tare de tot, dar e scump, mai scump ca bucurestiul!!! si apoi, nu prea e "viata la tara" in predeal:)) imprejurimile brasovului le iubesc enorm, am vrut chiar eu sa-mi caut loc de casa pe acolo sau pe langa sibiu (btw, am facut revelionul la poiana marului si mi s-a parut o zona de 5 stele) cu toate acestea, daca ar fi dupa mine, eu tot pe vatra dornei pariez... cu toti banii!!![hot] http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=8697&cid=5405
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by antoioana
quote:
Originally posted by gandacelu
mai frumos ca nordul moldovei - vatra dornei... zau ca nu sa ezista!
Asa zic si eu! Si ne facem si vecine ca si eu vreau o casutza asa cum iti doresti tu. [;)] Numai bine. anto
ai ca viu si io!!! pe bune![il][il][il] ne punem si internet si sa te tii taclale hahahaha http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=8697&cid=5405
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte la moda e acum in Piatra Neamt, chiar pe malul lacului. Doar ca sutn ingrozitor de scumpe casele acolo, ca deh, toti politicienii nostri scumpi, din salariile lor modeste isi iau vilutze prin zone. Zona e superba, ti se taie rasuflarea de atata frumusetze! woww, eu una ma topesc cand ma plimb pe-acolo. E cumva in afara orashului, in Batca Doamnei, dar esti totusi in 15 min in orash. Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...