Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Puterea unui cuvant si bucuria de a-l rosti


Recommended Posts

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am insirat in fata mea, zilele–zilele pe care le-am petrecut impreuna–cateva stralucitoare ca stelele inghetate, unele lucind cu o magie opalescenta, altele reci precum prundisul peste care curge apa, cateva scaparand ca focul. Ce ar fi fost ele fara sotul meu? Niste date pe care le bifam in calendar. In aritmetica iubirii, unu plus unu inseamna totul, pe cand doi fara unu inseamna nimic! Cu multumiri pentru ceea ce am primit fara sa cer, cu sperante pentru ceea ce o sa fie ... Rici ______________________________________________________________ „Dumnezeu sã te tinã în palma mâinii Sale, iar îngerii sã te îndrume mereu.”
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cand doi oameni sunt una in inimile lor pot infrange pana si taria fierului sau a bronzului. Iar cand doi oameni se inteleg in adancurile inimilor lor, cuvintele lor sunt dulci si puternice, ca parfumul orhideelor. Rici[o eterna viiiiiiisatoare][il] ______________________________________________________________ „Dumnezeu sã te tinã în palma mâinii Sale, iar îngerii sã te îndrume mereu.”
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...